Bolesławiec. Medale dla zawodników MKS Bolesłavia

alka
Zawodnicy MKS Bolesłavia zdobyli 11 medeli w Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzików.

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Sportowego Bolesłavia zdobyli aż 11 medali, w tym 7 złotych i 2 srebrne. Złoto wywalczyli: Ewa Ochocka (w biegu na 100 metrów i w skoku w dal), Kacper Olszewski (w rzucie dyskiem), Mateusz Kopeć (w biegu na 1000 m), Monika Sandak (w rzucie dyskiem), Grzegorz Oślak (w chodzie na 3000 m), a także sztafeta 4 x 100 m (w składzie: Patrycja Hering, Agata Nastalska, Eryka Baran i Ewa Ochocka).

Srebrne krążki przypadły w udziale: Karolinie Mrozik (w rzucie młotem) i Eryce Baran (w skoku w dal). Brązowe medale zdobyli: Monika Sandak (w rzucie młotem) oraz Wojciech Turek (w rzucie dyskiem).

Miejsca w finałowej ósemce zajęli: Kacper Olszewski (4 miejsce w rzucie oszczepem), Arwid Krzyżanowski (4 miejsce w skoku w dal), Eryka Baran (4 miejsce w biegu na 100 m przez płotki), Robert Polański (4 miejsce w biegu na 300 m przez płotki), Emilia Bysiec (4 miejsce w rzucie dyskiem), sztafeta 4 x 100 m (Robert Polański, Kacper Olszewski, Patryk Modras i Arwid Krzyżanowski – 4 miejsce), Wojciech Karaban (5 miejsce w biegu na 1000 m), Wojciech Turek (5 miejsce w rzucie młotem), Agata Nastalska i Jakub Rajfur (6 miejsce w biegu na 300 m przez płotki), Sławomir Schmit (6 miejsce w skoku w dal), Emilia Bysiec (7 miejsce w rzucie młotem), Patrycja Hering oraz Kamil Igras (7 miejsce w biegu na 300 m przez płotki).