Gnieżdżewo nie spuszcza z tonu i prowadzi w drugim turnieju siatkówki gminy Puck. Za nimi Łebcz | ZDJĘCIA, WYNIKI

Gnieżdżewo swobodnie wygrało pierwszy turniej w piłce siatkowej zespołów z gminy Puck (sezon 2017/2018) a w drugim potwierdziło, że ma wielkie aspiracje na wygraną całego cyklu. Tym razem na podium zmieściły się też Łebcz i Połczyno.

Na drugi turniej siatkówki gminy Puck (sezon 2017/2018) stawiło się 8 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Tradycyjnie mecze w hali POSM Puck rozegrano systemem każdy z każdym, a miejsca wywalczone w fazie grupowej decydowały o tym z kim przyjdzie zagrać w fazie półfinałowej.

Grupę A Gnieżdżewo przeszło jak burza pokonując bez starty seta Żelistrzewo, Połczyno i Starzyński Dwór (wszystkie mecze skończyły się wynikiem 2:0).

W grupie dobrze radził sobie Łebcz, który wprawdzie rozpoczął od porażki ze Strzelnem (0:2), a potem pokonał Mrzezino (2:1) i Darzlubie (2:0).

W półfinałach pojedynek na szczycie stoczyły Gnieżdżewo i Strzelno - lepsi okazali się liderzy, którym Strzelno urwało seta. W drugim meczu Połczyno musiało uznać wyższość Łebcza (1:2).

Pojedynek o 7. miejsce przegrał Starzyński Dwór, który uległ Mrzezinu 0:2. Piąta lokata to turniejowy wynik Darzlubia, które pokonało 2:0 Żelistrzewo.

O brąz starły się Połczyno ze Strzelnem - mecz zakończył się wynikiem 2:1. W finale na przeciwko Gnieżdżewa stanął Łebcz i zszedł z pola pokonany (2:0).