Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 5:4, Puchar Polski | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego, ZDJĘCIA

P.
Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 1:1
Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 1:1 Huragan Smolno
Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 5:4, Puchar Polski - druga runda (Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego). Lwy ze Smolna pokazały charakter i z kwitkiem odprawiły Kaszuby Połchowo. Ale rozstrzygnięcie padło dopiero w rzutach karnych.

Huragan Smolno - Kaszuby Połchowo 1:1 (1:0) - taki wynik w drugiej rundzie piłkarskiego Pucharu Polski zakończył regulaminowy czas spotkania pomiędzy dwoma zespołami z gminy Puck.

Rozstrzygnięcia nie przyniosła też dogrywka, która zakończyła się kolejnym remisem 2:2. Co jest sukcesem dla teamu Huragan Smolno, bo gospodarze pucharowego spotkania grali w dziesiątkę (czerwona kartka za zagranie w polu karnym).

Kaszuby Połchowo - w swojej późniejszej relacji - określiły to spotkanie wymownym mianem "ciężkim meczem".

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Rzuty karne lepiej wykonali i obronili gracze Huraganu Smolno - strzelali: Adam Burkacki, Adam Cejnowa, Daniel Bucko, Michał Rosin, Florian Spyra a bronił Adrian Piątek.

Jak w Smolnie oceniają spotkanie i awans do trzeciej rundy PP?
- to nie był, niech żałuje, mecz bardzo dobry - relacjonują w Huraganie Smolno. - Dogrywka to już ataki jednych i drugich z naszą przewagą.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Katem okazał się były zawodnik Kaszub Połchowo**Florian Spyra, który strzela bramkę na 2:1 i ostatniego karnego.