Kacper Formela został wicemistrzem shotokan karate podczas zawodów, które odbyły się w angielskim Liverpool. - Kacper trenuje karate od 10 lat i jest mieszkańcem Rekowa - mówi trener Andrzej Kostun.

Kacper Formela został wicemistrzem shotokan karate podczas zawodów, które odbyły się w angielskim Liverpool. W Anglii karatecy spotkali się na Mistrzostwach Świata WSKA (World Shotokan Karate Association).
- Kacper Formela wystąpił w składzie reprezentacji narodowej - relacjonuje Andrzej Kostun, trener KSK Sakura.

Hel. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym. Jak radzili sobie nasi zawodnicy?Młody karateka zdobył wicemistrzostwo świata w konkurencji kumite indywidualne kadetów, oraz piąte miejsce w kumite drużynowym kadetów.
- Kacper jest mieszkańcem Rekowa, uczęszcza do LO w Rumi i trenuje karate od 10 lat w Rumi pod szyldem KSK SAKURA - wylicza Andrzej Kostun. - Tak dobre miejsce bardzo dobrze świadczy o naszym zawodniku i jego trenerach klubowych.

W zawodach startowało 28 reprezentacji z rożnych stron świata. Nasza reprezentacja zdobyła 13 medali w tym 4 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe.
- Jest to świetny wynik - ocenia Andrzej Kostun

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!