Krwiodawcy zrzeszeni w Połchowie podsumowali swoją działalność w pierwszym kwartale 2017 roku. Jest dobrze, bo do puli krwi Kaszubski Klub HDK PCK w Połchowie dorzucili prawie 37 litrów.

Dzięki takim aktywistom jak ci, którzy organizują akcje krwiodawcze w Połchowie, na Pomorzu nie powinno zabraknąć niezbędnej do leczenia krwi. Tylko w pierwszym kwartale 2017 roku członkowie Kaszubskiego Klubu HDK PCK w Połchowie oddali 36,9 litrów krwi.
- Ponad to zorganizowaliśmy prelekcję z wszystkimi uczniami Szkoły Podstawowej w Połchowie na temat honorowego krwiodawstwa - wylicza Marcin M. Sikora, prezes Klubu.

ZOBACZ TEŻ: Krwiodawcy w szkole w Połchowie: tak powinna wyglądać pomoc | ZDJĘCIAPołchowscy krwiodawcy pojawili się również na 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Połchowie, czy ambulansowych poborach krwi w Połchowie i Darzlubiu.
- Tam braliśmy czynny udział i promowaliśmy krwiodawstwo oraz nasz klub -podkreśla Marcin M. Sikora. - W imieniu całego zarządu gratuluję wszystkim krwiodawcom i wolontariuszom.Kaszubski Klub HDK PCK - zbiórka krwi w Połchowie dla Wiktora Rąpcy

wideo: Echo Ziemi Puckiej

Zdrowie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!