Kaszuby Połchowo - GKS Kowale 1:6. Druga przegrana w sezonie 2017/2018 | ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Kaszuby Połchowo - GKS Kowale 1:6
Kaszuby Połchowo - GKS Kowale 1:6 Piotr Ciskowski
Różnicą pięciu bramek na niekorzyść gospodarzy skończył się futbolowy pojedynek Kaszuby Połchowo - GKS Kowale (1:6). To druga z rzędu przegrana zespołu z gminy Puck, który od tego sezonu (2017/2018) kieruje nowy trener Marcin Dettlaff.

To nie jest wymarzony początek sezonu dla nowego szkoleniowca Kaszub Połchowo. Najpierw Marcin Dettlaff musiał przełknąć gorzką pigułkę, czyli inauguracyjną przegraną na wyjeździe z GKS Sierakowice (0:5). U siebie w pierwszym meczu sezonu 2017/2018 połchowianie mieli zmierzyć się z GKS Kowale, który w poprzedniej kolejce przegrał z Czarnymi Pruszcz Gdański 1:2.

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO:

Zaczęło się świetnie, bo gola w trzeciej minucie spotkania dla gospodarzy strzelił Adrian Cherek. Euforia nie trwała długo, bo po czterech minutach GKS Kowale wyrównują po strzale Jana Przybyszewskiego. A potem rozwiązuje się worek z bramkami - niestety tylko dla gości...

Gole kolejno zdobywają Krzysztof Kwaśny (26 minuta), Mariusz Jary (48), Kamil Borkowski (65) oraz Michał Podobiński (75, 81).

Po dwóch kolejkach Kaszuby Połchowo zamykają tabelę gdańskiej grupy V ligi z zerowym dorobkiem punktowym i wyjątkowo słabym bilansem bramek 1 zdobyta, 11 straconych.

W trzeciej kolejce zespół Marcina Dettlaffa wyjeżdża na ciężki pojedynek do niepokonanych jeszcze Czarnych Pruszcz Gdański.