Kaszuby Połchowo - GKS Kowale 3:5 | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Krzysiek Hoffmann
Kaszuby Połchowo
Kaszuby Połchowo Piotr Niemkiewicz
Kaszuby Połchowo - GKS Kowale 3:5. Piłkarze Kaszub Połchowo nie uprzyjemnili urlopu trenerowi Jakubowi Pluskocie. W gminie Puck padło sporo goli, ale gospodarze nie zyskali punktów.

Mecz czwartej kolejki pomorskiej piątej ligi Kaszuby Połchowo - GKS Kowale obfitował w gole, bo kibice mogli obejrzeć ich aż osiem. Gorzej z punktami dla gospodarzy z gminy Puck.

Mecz od początku był bardzo zacięty. Wynik już w 13 minucie otworzył Dariusz Krzysztofik. 120 sekund później goście doprowadzili do wyrównania. Chwilę potem Adrian Cherek celnym strzałem zmienił stan rywalizacji na 2:1.

Niestety goście na cios zdołali odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. Po niej rozstrzelał się Krzysztof Kwaśny. Napastnik przyjezdnych zaaplikował golkiperowi Kaszub aż trzy gole.

Gospodarze odpowiedzieli tylko premierowym trafieniem Karola Hildebrandta, byłego zawodnika Startu Mrzezino.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani