Kaszuby Połchowo - Zenit Łęczyce 2:2 (1:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

Kaszuby Połchowo - Zenit Łęczyce
Kaszuby Połchowo - Zenit Łęczyce Piotr Niemkiewicz
Kaszuby Połchowo - Zenit Łęczyce 2:2 (1:1). - Zabrakło nam środka pola - mówi trener Jakub Pluskota. W Połchowie dopisali kibice, a na meczu pojawili się także policjanci z Pucka. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Remisem 2:2 (1:1) zakończyło się wiosenne spotkanie Kaszuby Połchowo - Zenit Łęczyce. Kaszuby jednak utrzymały pozycję lidera w A-klasie. Po pierwszej kolejce rundy wiosennej pomorskiej A-klasy ligowa tabela jeszcze bardziej się spłaszczyła. Rewanże tylko potwierdziły, że rozgrywki w tej grupie są wyrównane i nikt nie może być pewny swego.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Mecz w Połchowie wspaniale zaczął się dla gości, którzy w 2 minucie pokonali golkipera Kaszub. Połchowo odpowiedziało golem do szatni. Przez drugie 45 minut gospodarze dalej mieli przewagę, ale w każdej z akcji czegoś brakowało. Czego?

- Środka pola - odpowiada Jakub Pluskota, trener Kaszub. - W niektórych sytuacjach także skuteczności.

Mecz zakończył się niewygodnym remisem 2:2.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!