Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej - zawody szkół (© LKS ZP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lekkoatletyczny Klub Sportowy - I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. Najlepszą reprezentacją okazała się drużyna LO Puck, która wygrała z ZSP Kłanino oraz PCKZiU Puck.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej zorganizował I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się na puckim stadionie, a sędzią głównym był Bolesław Jaszke.

Najlepszą reprezentacją okazała się drużyna LO Puck, która wygrała kolejno z ZSP Kłanino oraz PCKZiU Puck.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej: zawody dla dzieci, młodzież i międzynarodowe sukcesy



Wyniki zawodów na stadionie w Pucku:
100 m 1. Szymańska Kinga 95 LO Puck 13,5 7pkt.
2. Roeske Alicja 95 LO Puck 14,1 5
3. Zdebska Gabriela 97 Kłanino 14,5 4
4. Pranga Marzena 96 Kłanino 15,3 3
5. Dawidowska Karolina 96 LO Puck 15,4
6. Liedtke Oliwia 97 LO Puck 15,6
7. Rinca Martyna 94 PCKZiU Puck 15,6 2
8. Stenke Emilia 97 LO Puck 15,7
9. Dettlaff Aleksandra 97 LO Puck 15,8
10. Okrój Irena 92 Kłanino 16,1
11. Szczypior Edyta 96 PCKZiU Puck 19,3 1

200 m 1. Szymańska Kinga 95 LO Puck 30,4 7pkt.
2. Zdebska Gabriela 97 Kłanino 31,7 5
3. Reszka Martyna 97 Kłanino 32,2 4
4. Orzeł Barbara 97 Kłanino 32,3
5. Sylwestrzak Daria 95 PCKZiU Puck 32,8 3
6. Dettalff Aleksandra 97 LO Puck 36,2 2
7. Okrój Irena 92 Kłanino 37,8

400 m 1. Potrykus Daria 97 LO Puck 68,7 7pkt.
2. Petit Margareta 97 LO Puck 70,7 5
3. Kirszling Agata 96 Kłanino 74,1 4
4. Pranga Marzena 96 Kłanino 75,2 3
5. Markowska Laura 95 PCKZiU Puck 76,0 2
6. Orzeł Joanna 97 PCKZiU Puck 78,6 1
7. Kopaczewska Zuzanna 96 LO Puck 80,1
8. Orzeł Barbara 97 Kłanino 80,8
9. Reschke Nikola 97 LO Puck 81,5
10. Zawisza Kamila 97 LO Puck 106,0
Sikora Daria 96 PCKZiU nie ukończyła biegu

800 m 1. Elwart Klaudia 96 LO Puck 2:39,1 7pkt.
2. Willner Sandra 97 Kłanino 2:47,8 5
3. Szymańska Katarzyna 96 LO Puck 2:51,5 4
4. Reszka Martyna 97 Kłanino 2:57,1 3
5. Czaja Joanna 95 PCKZiU 2:59,4 2
6. Rogocka Maja 96 Kłanino 3:03,5
7. Magulla Katarzyna 95 LO Puck 3:13,8
8. Myślisz Aneta 97 LO Puck 3:19,2
9. Konkol Paulina 97 LO Puck 3:20,3
10. Labuda Natalia 97 PCKZiU 3:23,7 1
11. Ruta Joanna 95 LO Puck 3:25,0
12. Gaffke Paulina 96 LO Puck 3:27,7

skok w dal 1. Roeske Alicja 95 LO Puck 4,68 7pkt.
2. Potrykus Daria 97 LO Puck 4,18 5
3. Trepczyk Dajana 96 Kłanino 3,92 4
4. Kirszling Agata 96 Kłanino 3,91 3
5. Nerch Julia 97 LO Puck 3,70
6. Stefanowska Julia 97 PCKZiU 3,54 2
7. Lahs Natalia 97 LO Puck 2,54

Kula (3kg) 1. Pawlikowska Marta 95 LO Puck 10,15 7pkt.
2. Grzenkowicz Dominika 97 LO Puck 9,27 5
3. Styn Agnieszka 97 Kłanino 8,81 4
4. Maciszka Aldona 96 Kłanino 8,07 3
5. Marszewska karolina 95 PCKZiU 7,83 2
6. Lessnau Katarzyna 97 PCKZiU 7,59 1
7. Hohn Agnieszka 96 Kłanino 7,59
8. Drzeżdżon Katarzyna 97 PCKZiU 7,36
9. Libert Marzena 95 LO Puck 7,35
10. Głuchowska Paulina 96 PCKZiU 7,31
11. Holzer Paulina 96 PCKZiU 7,28
12. Draws Agata 97 LO Puck 7,00
13. Wajda Anna 97 LO Puck 6,34
14. Szmidt Wiktoria 97 LO Puck 6,11

Dysk (1kg) 1. Pawlikowska Marta 95 LO Puck 34,72 7pkt.
2. Grzenkowicz Dominika 97 LO Puck 24,01 5
3. Huniewicz małgorzata 97 Kłanino 20,32 4
4. Płomień Michalina 97 Kłanino 16,07 3
5. Erlich Izabela 97 PCKZiU 15,02 2

Oszczep (600g) 1. Szmyt Anna 97 LO Puck 23,08 7pkt.
2. Frank Joanna 95 LO Puck 22,72 5
3. Krawczyk Karolina 96 PCKZiU Puck 22,06 4
4. Trepczyk Dajana 96 Kłanino 18,38 3
5. Huniewicz Małgorzata 97 Kłanino 18,32 2
6. Gajewska Ewa 96 PCKZiU Puck 18,08 1
7. Płomień Michalina 97 Kłanino 17,65
8. Dettlaff Alicja 95 Kłanino 17,46
9. Lessnau Katarzyna 97 PCKZiU Puck 14,98
10. Budnik Natalia 96 PCKZiU Puck 14,72
11. Kosiróg Adrianna 96 LO Puck 13,01
PK Grzenkowicz Dominika 97 LO Puck 21,75

100 m 1. Milejski Jakub 95 LO Puck 11,0 7pkt.
2. Mudlaff Tomasz 95 LO Puck 11,1 5
3. Szewczyk Paweł 95 Kłanino 11,6 4
4. Kupferszmidt Paweł 96 Kłanino 12,0 3
5. Cejnowa Janusz 96 PCKZiU Puck 12,0 2
6. Spyra Florian 95 PCKZiU Puck 12,3 1
7. Klebba Marcel 95 LO Puck 12,3
8. Damaszewicz Jakub 95 PCKZiU Puck 12,4
9. Grzenkowicz Leszek 97 PCKZiU Puck 12,5
10. Lessnau Adam 97 Kłanino 12,6
11. Szreder Mariusz 96 PCKZiU Puck 13,7
12. Mikołajczyk Patryk 97 PCKZiU Puck 14,1

200 m 1. Mudlaff Tomasz 95 LO Puck 23,4 7pkt.
2. Milejski Jakub 95 LO Puck 23,7 5
3. Szewczyk Paweł 95 Kłanino 24,7 4
4. Cejnowa Janusz 96 PCKZiU Puck 24,9 3
5. Lieske Krzysztof 97 Kłanino 25,4 2
6. Kuprowski Szymon 95 Kłanino 25,6
7. Dettlaff Łukasz 95 Kłanino 26,0
8. Pipke Bartłomiej 97 Kłanino 26,2
9. Klebba Marcel 95 LO Puck 26,5
10. Łyczko Bartłomiej 96 LO Puck 26,7
11. Plesiak Oskar 96 PCKZiU Puck 27,0 1
12. Dusza Michał 96 PCKZiU Puck 27,5
13. Jeka Przemysław 97 LO Puck 29,5

400 m 1. Mostowiak Wiktor 97 LO Puck 53,8 7pkt.
2. Wszałek Jakub 97 Kłanino 55,8 5
3. Czubachowski Alek 97 LO Puck 56,7 4
4. Dziwulski Grzegorz 94 Kłanino 58,3 3
5. Dawidowski Jan 95 Kłanino 62,2

800 m 1. Klahs Jakub 96 LO Puck 2:07,6 7pkt.
2. Kreft Sylwester 96 Kłanino 2:18,4 5
3. Okroj Marek 96 Kłanino 2:20,2 4
4. Necel Grzegorz 97 LO Puck 2:21,0 3
5. Elwart Marcin 94 Kłanino 2:22,9
6. Adrian Krystian 96 Kłanino 2:29,8
7. Groth Sebastian 95 PCKZiU Puck 2:35,5 2

1500 m 1. Erlich Piotr 96 PCKZiU Puck 4:33,2 7pkt.
2. Miler Dawid 97 LO Puck 4:41,1 5
3. Reszke Szymon 95 Kłanino 4:45,2 4
4. Marzejon Grzegorz 96 Kłanino 4:47,7 3
5. Cejnowa Wojciech 97 Kłanino 5:00,6
6. Jancowski Tomasz 95 PCKZiU Puck 5:09,9 2
7. Radtke Mateusz 95 LO Puck 5:11,2 1
8. Kreft Łukasz 97 Kłanino 5:14,0
9. Schabiński Maciej 95 PCKZiU Puck 5:15,9
10. Kortals Marcin 96 LO Puck 5:21,4

Skok w dal 1. Srok Mikołaj 97 Kłanino 5,75 7pkt.
2. Lieske Krzysztof 97 Kłanino 5,65 5
3. Paweł Kupferszmidt 96 Kłanino 5,59
4. Dettlaff Łukasz 95 Kłanino 5,52
5. Czuber Rafał 97 LO Puck 5,07 4
6. Ustarbowski Michał 96 LO Puck 4,94 3
7. Grzenkowicz Leszek 97 PCKZiU Puck 4,88 2
8. Koprowski Szymon 95 Kłanino 4,65
9. Olesiak Oskar 96 PCKZiU Puck 4,63 1
10. Klein Jakub 95 PCKZiU Puck 4,62
11. Potrykus Bartłomiej 96 PCKZiU Puck 4,21
PK Dominik Grzegorz 94 Kłanino 5,93

kula (5 kg) 1. Ryba Sebastian 96 LO Puck 12,80 7pkt.
2. Wójtowicz Marcin 95 LO Puck 12,23 5
3. Dominik Grzegorz 94 Kłanino 12,14 4
4. Wojtania Filip 96 LO Puck 11,43
5. Włodarczyk Bartosz 95 Kłanino 10,86 3
6. Skwiercz Mateusz 94 PCKZiU Puck 10,69 2
7. Bujak Radosław 96 Kłanino 10,57
8. Rinc Damian 97 Kłanino 10,32
9. Okrój Mariusz 95 PCKZiU Puck 10,04 1
10. Głowienke Patryk 95 PCKZiU Puck 9,97
11. Żaczek Szymon 94 Kłanino 9,81
12. Styn Michał 95 PCKZiU Puck 9,59
13. Białk Maciej 97 PCKZiU Puck 8,68
14. Brzozowski Marek 95 PCKZiU Puck 8,59
15. Szymański Mateusz 97 LO Puck 8,47
16. Przybylski Bartosz 96 PCKZiU Puck 7,97
17. Stachecki Krzysztof 96 LO Puck 7,75

dysk (1,5) 1. Ryba Sebastian 96 LO Puck 46,45 7pkt.
2. Skwiercz Mateusz 94 PCKZiU Puck 44,15 5
3. Bujak Radosław 96 Kłanino 28,77 4
4. Owsik Piotr 95 LO Puck 24,52 3
5. Szmyt Marek 97 Kłanino 24,13 2
6. Rinc Damian 97 Kłanino 22,25
7. Hildebrandt Kamil 97 PCKZiU Puck 18,98 1
8. Rambiert Patryk 97 PCKAiU Puck 18,84

Oszczep (700 g) 1. Wójtowicz Marcin 95 LO Puck 44,03 7pkt.
2. Dominik Grzegorz 94 Kłanino 43,58 5
3. Szmyt Marek 97 Kłanino 37,83 4
4. Pipka Bartłomiej 97 Kłanino 35,21
5. Renusz Damian 96 Kłanino 33,60
6. Czuber Rafał 97 LO Puck 33,49 3
7. Halman Krystian 95 Kłanino 33,22
8. Okrój Mariusz 95 PCKZiU Puck 27,57 2
9. Drzeżdżon Kacper 96 PCKZiU Puck 20,40 1
10. Potrykus Bartłomiej 96 PCKZiU Puck 17,80

Sztafeta mieszana 4 x 100 m (K-M-K-M)
1. LO Puck 51,0 7 pkt./3,5 K; 3,5 M/
2. Kłanino 54,4 5 / 2,5 K; 2,5 M/
3. PCKZiU Puck 57,6 4 / 2 K ; 2 M/

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!