Medale dla Jędrzejewskiego i Ceszkego

(P.N.)
Krzysztof Jędrzejewski z Władysławowa na pierwszym miejscu podium
Dobry występ na mistrzostwach kraju zaliczyli nasi dwaj weterani: Krzysztof Jędrzejewski z Władysławowa i Brunon Ceszke ze Strzelna.

Dwóch lekkoatletów-seniorów wzięło udział w 19 edycji Halowych Mistrzostw Polski Weteranów. Zawodnicy LKS Ziemi Puckiej mogą być zadowoleni ze swojego występu, bo każdy z nich przywiózł ze Spały medale.

Władysławowianin w kategorii M-45 zdobył dwa medale: złoty i srebrny. Pierwsze miejsce z wynikiem 13,05 m wywalczył w pchnięciu kulą o wadze 7,26 kg, a drugą lokatę w rzucie ciężarkiem o wadze 15,88 kg. W konkursie najlepsza uzyskana przez niego odległością było 10,16 m.

Brunon Ceszke startował w kategorii M-55, gdzie wywalczył złoto oraz brąz. Pierwsza lokatę dał mu rzut ciężarkiem o wadze 11,34 kg na odległość 14,47 m. Był to rzut prawie o 60 cm lepszy od następnego na podium zawodnika. Trzecie miejsce i brązowy medal dał mu skok o tyczce na wysokość 2 m.