MKS Władysławowo - Orlęta Reda 6:2 (2:1) - sparing, lato 2015 | ZDJĘCIA

MKS Władysławowo - Orlęta Reda
MKS Władysławowo - Orlęta Reda Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - Orlęta Reda 6:2 (2:1) - sparing, lato 2015. Na swoim boisku czwartoligowy team wygrał z piątoligowcami z powiatu wejherowskiego. Bramki dla MKS Władysławowo strzelili m.in. nowi piłkarze: Paweł Łuczak i Marek Kwaśnik.

MKS Władysławowo - Orlęta Reda 6:2 (2:1) - sparing, lato 2015. To kolejny mecz, który w sezonie przygotowawczym przed rozgrywkami 2015/2016 rozegrali piłkarze, którymi kierują Bartłomiej Konkel i Zbigniew Kowalewski.
- Zwycięstwo okazałe, przewaga naszego zespołu spora - komentują działacze na klubowej stronie.

Na boisku przy Żwirowej trenerzy mieli do dyspozycji aż 16 zawodników.
- Zawiedli nieobecnością tylko młodzieżowcy - komentują działacze.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Bramki dla MKS Władysławowo strzelili dwaj nowi zawodnicy: Paweł Łuczak (28 minuta, 72) oraz Marek Kwaśnik . Na listę strzelców wpisali się także Michał Świerczyński (86, 88), oraz Paweł Rogocki (79). Goście odpowiedzieli trafieniami w 26 i 51 minucie.