MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk 1:1. Pierwszy punkt na wiosnę 2015 | ZDJĘCIA

MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk
MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk Konrad Kędzior
MKS Władysławowo - Polonia Gdańsk 1:1. To pierwszy punkt, który władysławowska drużyna piłkarska zdobywa na wiosnę 2015. Bramkę dla gospodarzy strzelił Michał Piesik.

MKS Władysławowo spotkanie na Żwirowej rozpoczął słabo. Polonia Gdańsk już w drugiej minucie miała szanse zdobyć bramkę, ale świetnie spisał się Aleksander Ceynowa, który wyciągnął piłkę spod nóg napastnika. Pięć minut później Polonia Gdańsk ponownie znowu ma szansę na zmianę wyniku, ale na szczęście rzut wolny został przestrzelony.

MKS Władysławowo odpowiada atakiem.
- Patryk Neumann wypuszcza Szymańskiego, Przemek w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, wybrał podanie do Błażeja Bonka (podał mu za plecy..) i po co? - relacjonują w klubie z Władysławowa.

Pierwsza połowa przynosi kolejne ataki obu stron, ale piłkarze marnują kolejne okazje do podwyższenia wyniku spotkania.

Początek drugiej połowy owocuje kolejnymi udanymi akcjami MKS Władysławowo, ale gola wciąż nie ma. Aż do 52 minuty, gdy w polu karnym faulowany został Bartłomiej Liss. Gospodarze wychodzą na prowadzenie i chcą podwyższyć wynik, ale zespół nie potrafi wykończyć akcji golem.

Polonia Gdańsk zaczyna grac coraz agresywniej - Bartłomiej Liss musi opuścić boisko z poważną kontuzją. Katastrofa przychodzi w 88, gdy Polonii udaje się strzelić kontaktową bramkę. I gospodarze zamiast kompletu, zdobywają pierwszy punkt na wiosnę 2015.
- Był to nasz najsłabszy występ w drugiej rundzie - komentują w MKS-ie. -Warte uwagi – w końcówkach meczów traciliśmy ostatnio bramki z Bytovią, Gryfem a teraz z Polonią…

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

MKS Władysławowo zagrał w składzie: Aleksander Ceynowa – Mateusz Konkel 46 min Bartosz Burzyński, Michał Piesik, Jędrzej Tojza, Piotr Smykla – Michał Morgiel, Grzegorz Korzeniewski (87 - Michał Ustarbowski ), Błażej Bonk, Krzysztof Wojciechowski (62 - Piotr Sztyburski) - Patryk Neumann (46 - Bartłomiej Liss), Przemysław Szymański.

Żółte kartki: Błażej Bonk, Patryk Neumann, Piotr Smykla, Jędrzej Tojza.

W 22 kolejce pomorskiej 4 ligi MKS Władysławowo miał jechać na pojedynek z drużyną Koral Dębnica, ale rywale po jesieni wycofali się z rozgrywek.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0