Piłka w powiecie puckim, sprawdź wyniki weekendowych spotkań

Roman Kościelniak
Mecz Kaszuby Połchowo - Jantar Swarzewo
Mecz Kaszuby Połchowo - Jantar Swarzewo Roman Kościelniak
Piłka w powiecie puckim - w weekend kolejny raz nasze drużyny walczyły o ligowe punkty. MKS Władysławowo i Sztorm Mosty zremisowały w wyjazdowych spotkaniach. Większość naszych A-klasowców wygrała w tym tygodniu.

Sprawdź, jak w ten weekend udała się piłka w powiecie puckim.

MKS Władysławowo na wyjeździe bezbramkowo zremisował z Aniołami Garczegorze. Mecz toczył się na bardzo trudnym boisku, którego nawierzchnia była nasiąknięta wodą po silnej ulewie.
- To było jak w słynnym meczu z Niemcami w 1974 roku - mówi kierownik drużyny Mirosław Kania.

Sztorm Mosty grał w Skarszewach z Wietcisą.
- Już w szesnastej minucie Sebastian Kurdziel trafił do bramki - mówi trener Robert Mądrzak. - Niestety, sędzia dopatrzył się spalonego.
Tuż przed przerwą gospodarze objęli prowadzenie. Po zmianie stron wyrównującego gola strzelił Radosław Kupiec. Mecz zakończył się remisem 1:1.

ZOBACZ: galeria zdjęć z meczu Start Mrzezino - Zenit Łęczyce

W klasie A w tej kolejce kibice zobaczyli wiele bramek. Wysoko, bo aż 7:1 Start Mrzezino wygrał u siebie z Zenitem Łęczyce. Kaszuby Połchowo pokonały Jantara Swarzewo 5:1. Wicher Wierzchucino zwyciężył Dragonam Bojano 1:0. Kaszubia Starzyno przywiozła trzy punkty z meczu z KKS Koleczkowo (3:2).