PMKS Rybak Władysławowo medalowe mistrzostwa w St. Petersburgu

P.
PMKS Rybak Władysławowo medalowe mistrzostwa w St. Petersburgu PMKS Rybak Władysławowo
PMKS Rybak Władysławowo wraca z medalami z Mistrzostw Europy w Trójboju Siłowym Juniorów. Olimpia Falińska wraca z tytułem mistrza Europy, Jan Joskowski wicemistrza, a Karolina Ruta wywalczyła brązowy medal.

PMKS Rybak Władysławowo święci kolejne triumfy na sportowych arenach. Po sukcesach na Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i w Trójboju Siłowym, przyszedł czas na konfrontacje naszych zawodników na arenach międzynarodowych.

To były naprawdę udane, medalowe mistrzostwa w rosyjskim St. Petersburgu.
- Na odbywających się w St. Petersburgu Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Juniorów do 23 lat nasi zawodnicy odnieśli kolejny sukces - cieszy się trener Augustyn Hadas. - Olimpia Falińska zdobyła w Trójboju złoty medal w kat. do 57 kg, Jan Joskowski zdobył tytuł wicce Mistrza Europy w kat. do 105,o kg a Karolina Ruta medal brązowy w kat. 84 kg.

PMKS Rybak Władysławowo - zobacz jak o medale walczą siłacze z parafialnego klubu we Władysławowie

Sukcesem poszczycić się mogą także weterani PMKS Rybak Władysławowo, którzy startowali na Mistrzostwach Świata w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w Northumberland (Wielka Brytania), gdzie Wojciech Grabowski zdobył tytuł mistrza świata weteranów w kat. do 105 kg, a Wiesław Dominik w tej samej kategorii zajął miejsce VI.