Policjant na podium mistrzostw Polski w strzelectwie

Roman Kościelniak
Wiesław Krzak na podium
Wiesław Krzak na podium KPP Puck
Policjant na podium mistrzostw Polski w strzelectwie. Witosław Krzak z Komisariatu w Kosakowie wywalczył brązowy medal podczas zawodów, które odbywały się we Wrocławiu.

Policjant na podium mistrzostw Polski w Strzelectwie

Wiesław Krzak, policyjny „snajper” na początku lipca wziął udział w Mistrzostwach Polski w Strzelectwie Sportowym rozgrywanych we Wrocławiu. W konkurencji „pistolet dowolny” indywidualnie zdobył brąz. Strzelał z pistoletu sportowego kaliber 5,5 mm oddając w finale 20 strzałów do tarczy z odległości 50 metrów. Z tej odległości „10” ma średnicę 5 centymetrów.

To nie jedyny medal, jaki zdobył Krzak podczas zawodów we Wrocławiu. wraz ze swoim klubem, Flota Gdynia zdobył jeszcze złoto i srebro w konkurencjach drużynowych.

Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Kosakowie jest zawodnikiem Kadry Narodowej w strzelectwie sportowym. Tą dyscyplinę sportu trenuje od 15 lat.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0