Start Mrzezino - KP Gdynia 2:1 (1:1): ZDJĘCIA, WIDEO

Start Mrzezino - KP Gdynia
Start Mrzezino - KP Gdynia Piotr Niemkiewicz
Start Mrzezino - KP Gdynia 2:1. Zespół Dariusza Kasprzyka i Marka Bieszke wygrywa u siebie i nie traci kontaktu z czołówką. - W drugiej połowie to my dominowaliśmy - mówi trener Startu Mrzezino. Zobacz zdjęcia i wideo z meczu 10 kolejki (jesień 2014).

Start Mrzezino - KP Gdynia 2:1 (1:1), czyli 10. kolejka pomorskiej ligi futbolu (jesień 2014) przyniosła punkty gospodarzom. Ci sprawili swoim kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów.

Start Mrzezino w trudnej pierwszej połowie zdobył pierwszą bramkę po szybkiej akcji, ale po niedługim czasie stracił prowadzenie, bo piłkarze KP Gdynia wyrównali po stałym fragmencie gry.
I praktycznie mecz rozpoczął się od nowa.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Po wznowieniu gry Start Mrzezino nie odpuścił i rozpoczęła się walka o odzyskanie trzech punktów. Udało się i team Marka Bieszke i Dariusza Kasprzyka triumfował.
Drugiego gola zdobył Leszek Grzenkowicz.

Goście z KP Gdynia mieli szansę zmienić wynik, ale przestrzelili rzut karny - piłka minęła się z bramką.

Na klubowej stronie entuzjazm nie kipi.
- Kolejna nerwowa końcówka -obwieszcza tytuł relacji z meczu.

Trochę bardziej optymistycznie całość podsumowuje trener Dariusz Kasprzyk.
- W drugiej połowie dominował Start Mrzezino - mówi szkoleniowiec klubu z gminy Puck. - KP Gdynia postawił nam wysokie wymagania, ale to my strzeliliśmy więcej bramek.

Start Mrzezino - KP Gdynia (jesień 2014): zobacz wideo z meczu

Start Mrzezino zagrał w składzie: Mateusz Barra, Marek Kwaśnik, Bartłomiej Grzenkowicz, Sławomir Bigot, Jarosław Gołdyn, Wojciech Szreder, Piotr Sobczyński, Michał Proch (Błażej Reszke), Jarosław Nikrandt (Kacper Grzenkowicz).