Start Mrzezino - Potok Pszczółki 2:1 (2:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA

Krzysiek Hoffmann
Start Mrzezino - Potok Pszczółki 2:1 (2:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego
Start Mrzezino - Potok Pszczółki 2:1 (2:1). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego Krzysztof Hoffmann
Start Mrzezino - Potok Pszczółki 2:1 (2:1). W meczu 12 kolejki V ligi gospodarze z gminy Puck nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa. Dzięki trzem punktom Start zajmuje 9. miejsce w lidze. Płkarski Serwis Powiatu Puckiego.

Start Mrzezino utrzymał zwycięską passę z 11. kolejki, kiedy to gładko 3:0 poradził sobie na wyjeździe z Kamienicą Królewską. W pojedynku z Potokiem Pszczółki podopieczni Dariusza Kasprzyka odnieśli cenne zwycięstwo 2:1. Na boisku w Mrzezinie końcowy wynik rozstrzygnął się już w pierwszej połowie.

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO: Start Mrzezino i jego jesienne potyczki | ZDJĘCIA, WIDEO

Pierwsi zaczęli strzelać goście z Pszczółek. Nieszczelność w obronie wykorzystał Daniel Niedzielski. Napastnik z Pszczółek w 11. minucie pokonał Grzegorza Grzenkowicza. Na szczęście Start dość szybko się podniósł. Sześć minut później Marek Pieper z zimną krwią wykorzystał rzut karny. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 37. minucie Michał Proch po kapitalnym podaniu Sławomira Bigota.

Po przerwie i Start Mrzezino i Potok Pszczółki miały swoje bramkowe okazje. Jednak piłka niczym zaczarowana ani razu nie znalazła drogi do bramki.

Ostatecznie Start Mrzezino wygrał spotkanie 2:1
. Zwycięstwo na tyle cenne, że wywindowało mrzezinian w górę ligowej tabeli, w której panuje niezły ścisk. Obecnie piłkarze Startu zajmują 9. pozycję - o punkt wyprzedzając Kamienicę Królewską i GKS Sierakowice. Do czwartego Eko Prod Szemud, Start Mrzezino traci zaledwie trzy punkty.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Start Mrzezino - Potok Pszczółki 2:1 (2:1)

Bramki Start: Marek Pieper (17 min), Michał Proch (37 min).

Skład:

Grzegorz Grzenkowicz - Karol Bieszk, Dawid Rybandt, Sebastian Rybandt, Bartłomiej Grzenkowicz - Arkadiusz Proena, Sławomir Bigot, Michał Proch, Wojciech Szreder - Łukasz Jednachowski, Marek Pieper

W niedzielę sytuacja w tabeli może się zmienić. Mrzezinianie na wyjeździe zagrają z ligowym sąsiadem - GKS-em Sierakowice.