UKS Zatoka 95 POSM Puck - Gdyńska Akademia Siatkówki 3:0. Kadetki wygrały w MOKSiR Puck | ZDJĘCIA

P.
UKS Zatoka 95 Puck - Gdyńska Akademia Siatkówki
UKS Zatoka 95 Puck - Gdyńska Akademia Siatkówki Sławek Gojka
Siatkarska UKS Zatoka 95 POSM Puck nie oddaje punktów. W hali MOKSiR Puck nasze kadetki gładko ograły ligowe przeciwniczki z Trójmiasta. bo Gdyńska Akademia Siatkówki nie ugrała w Pucku żadnego seta.

Kadetki zmierzyły się w hali MOKSiR Puck w ramach Wojewódzkiej Ligi Kadetek (rocznik 2000 i młodsze) - UKS Zatoka 95 POSM Puck podejmowała Gdyńską Akademię Siatkówki. I mimo braku podstawowej zawodniczki Zuzanny Herrmann siatkarki Zatoki zdecydowanie i wysoko wygrały kolejny pojedynek 3:0 (25:21, 25:17, 25:15).
- Jedynie w pierwszym secie gdynianki postawiły opór przegrywając seta dopiero w końcówce - relacjonuje trener Sławomir Gojka. - Było to spowodowane słabą grą w zagrywce, gdzie popełniły 8 błędów serwisowych.

W kolejnych odsłonach gry zawodniczki UKS Zatoka 95 POSM Puck grały lepiej w każdym elemencie - zwłaszcza w zagrywce i ataku.
- Najwięcej punktów - 17 zdobyła atakująca Natalia Adrjan - wylicza szkoleniowiec puckich kadetek. - Nieco mniej zdobyła Nikola Łysakowska, bo 15.

W następnej kolejce kadetki na wyjeździe spotkają się z najtrudniejszym rywalem w swojej grupie TKS Reda Ciechocino. Jak dotychczas oba zespoły gładko wygrały wszystkie spotkania. Stawka jest naprawdę spora.
- Zwycięzca tego meczu będzie liderem grupy - wyjaśnia Sławomir Gojka.

UKS Zatoka 95 POSM Puck wystąpiła w składzie: Nikola Łysakowska (kapitan), Karolina Thrun (libero), Julia Czupryniak, Marta Darga, Natalia Adrjan, Paulina Sonnberg, Agata Płóciennik, Nikola Lassin, Natalia Glowienke, Małgorzata Budzisz, Zuzanna Pietrzak, Wiktoria Sztamborska