UKS Zatoka 95 Puck kontra OKS Janowo 2:5. Sparing na plus | ZDJĘCIA

UKS Zatoka Puck - sparing z OKS Janowo
UKS Zatoka Puck - sparing z OKS Janowo UKS Zatoka Puck
UKS Zatoka 95 Puck wyjechała na sparing przed runda wiosna 2015 do OKS Janowo i wraca ze zwycięstwem 5:2. - Do czterech razy sztuka! - cieszą się w piłkarskim klubie z Pucka.

UKS Zatoka 95 Puck wygrywa swój czwarty mecz sparingowy przed rundą wiosna 2015. Po wcześniejszej porażce, m.in. z Orlętami Reda (zobacz relację) to dobry prognostyk.

Mecz OKS Janowo - UKS Zatoka 95 Puck zaczął się od mocnych akcentów gości, którzy falami przypuścili ataki. Na szczęście dla pucczan, między słupkami pewnie bronił Mateusz Barra.

Zatoka Puck mogła objąć prowadzenie, ale...
- Pierwszą bardzo dobrą okazję dla naszej drużyny zmarnował Michał Wychert, który po ograniu bramkarza trafił w słupek bramki rywali - relacjonują w Pucku.

Wychert w sytuacji sam na sam z golkiperem gości ponownie stanął po kilku minutach, ale tym razem bramkarz rywali wybił mu piłkę na rzut rożny. Ale sytuację udało się uratować, bo pucczanom udało się wykorzystać podbramkowe zamieszanie po dośrodkowaniu. Do piłki dopada Bartosz Ciesielski i trafia w siatkę. Zatoka prowadzi 1:0.

Prowadzenie uskrzydla graczy Zatoki Puck, ale OKS Janowo przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę strzela kontaktowego gola. Ale to nie koniec złych wiadomości, bo przed końcem tej odsłony meczu schodzi Michał Chrobak (kontuzja) - zastępuje go Bartosz Galanek.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Pucczanie druga połowę rozpoczynają w zapasowym składzie, bo na boisku pojawiają się wszyscy rezerwowi UKS Zatoka 95 Puck, a wśród nich jest debiutant wśród seniorów - Jakub Basmann.

Wznowienie gry obfitowało w chaotyczne momenty, z których szybciej otrząsnęli się zawodnicy UKS Janowo i zdobyli bramkę. Pucczanie nadal się rozkręcali aż do gry doszli młodzieżowcy.

Kontaktowego gola strzela Bartosz Galanek.
- A kolejne dwa trafienia i asysty zanotowali Jakub Kolek i Daniel Borkowski. Wynik ustalił Michał Hoffmann - relacjonują w Pucku.

UKS Zatoka 95 Puck zagrała w składzie: Mateusz Barra - Grzegorz Brzeziński, Rafał Barbachowski, Łukasz Lesner, Damian Jarzembinski - Dawid Kuc, Michał Hoffmann, Andrzej Budzisz, Michał Chrobak, Bartosz Ciesielski - Michał Wychert.
Na zmiany wchodzili: Bartosz Galanek, Jakub Basmann, Daniel Borkowski, Jakub Kolek, Andrzej Mudlaff, Damian Pipke