20 ton owoców znowu trafi do mieszkańców gminy Puck. Nowy transport darmowych jabłek udało się pozyskać krwiodawcom z Połchowa. - To efekt naszej współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem w Gdańsku - mówi Marcin Sikora, radny z Połchowa.

Zdrowy transport do Sławutówka dotarł dzięki współpracy Kaszubskiego Klub HDK PCK w Połchowie z okręgowym oddziałem Polskiego Czerwonego Krzyża w Gdańsku.
- 20 ton jabłek trafi do mieszkańców gminy Puck - zapewnia Marcin Sikora, społeczny prezes połchowskich krwiodawców oraz radny z Połchowa. - Do akcji przyłączyli się m.in. Klub HDK PCK Dar Serca w Darzlubiu, szkoły, sołtysi, radni i klubowe.

To właśnie oni rozdawać będą jabłka w poszczególnych wioskach.

ZOBACZ TEŻ: Już nie 20 a 40 ton jabłek rozdadzą w gminie Puck. Organizatorzy to krwiodawcy z Połchowa i Darzlubia | ZDJĘCIASamorządowiec dziękuję za pomoc wszystkim, którzy włączyli się w przedwakacyjną akcję, dzięki czemu uda się sprawnie rozdzielić potężny transport. Wsparcia udzieliło też wielu wolontariuszy.
- Im również składam serdeczne podziękowania - mówi Marcin Sikora.

To m.in. Piotr Płocki, Przemysław Hintzke, Wojciech Wrona, Darek Krzysztofik, Małgorzata Sikora, Piotr Derc, Mariusz Pranga a także pracownicy firmy Carlsson Drewno.
Tak akcję rozdawania jabłek przeprowadził Puck:

Gastronomia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!