Wyniki piłkarskich spotkań w puckim powiecie ZDJĘCIA, FILM

Roman Kościelniak
MKS Władysławowo - Centrum Pelplin 1:3
MKS Władysławowo - Centrum Pelplin 1:3 Roman Kościelniak
MKS Władysławowo przegrał, Sztorm Mosty z trzema punktami. W klasie A zwycięstwo Wichra Wierzchucino nad Startem Mrzezino. Sprawdź wyniki piłkarskich spotkań w puckim powiecie.

W tym tygodniu wyniki piłkarskich spotkań w puckim powiecie nie były tak pomyślne, jak w poprzedni weekend.

MKS Władysławowo przegrał na własnym boisku z Centrum Pelplin 1:3 (0:2)
- W pierwszej części meczu dominowali goście - relacjonuje trener Bartłomiej Konkel. - Strzelili nam dwie bramki, i to ustawiło dalszy przebieg meczu.
Po przerwie gospodarze zaczęli nawiązywać równą walkę. W 82 minucie Michał Dybała strzelił bramkę kontaktową. To uskrzydliło zawodników MKS-u. Wydawało się, że podopieczni Bartłomieja Konkela zdołają wyrównać. Jednak zabrakło czasu, w ostatniej sekundzie goście strzelili trzecią bramkę.
- Szkoda straconych punktów - mówi Konkel. - Musimy szykować się do następnego meczu.

Zobacz przebieg meczów

Sztorm Mosty wygrał u siebie z teamem Portowca Gdańsk 2:0. Oba gole z rzutów karnych strzelił Michał Freiberg.
Gospodarze przez cały czas kontrolowali przebieg spotkania. Goście bez powodzenia próbowali szukać szansy na zmianę wyniku w kontratakach.

W klasie A trzy nasze drużyny grały na własnych boiskach. Wicher Wierzchucino pokonał Start Mrzezino 1:0. Kaszubia Starzyno przegrała z KP Gdynia 1:2, a Jantar Swarzewo zremisował z KKS Koleczkowo 2:2.
Kaszuby Połchowo przegrały na wyjeździe z GKS II Przodkowo 0:3.