Zawody weteranów w konkurencjach rzutowych

Roman Kościelniak
Zawody weteranów
Zawody weteranów LKS Ziemi Puckiej
Zawody weteranów w lekkoatletyce. Czternaste Otwarte Mistrzostwa w Czwórboju Rzutowym Weteranów rozgrywano na stadionie w Pucku. W skład czwórboju wchodziły pchnięcie kulą, rzut dyskiem, oszczepem i ciężarkiem.

Zawody weteranów w konkurencjach rzutowych.

Zawody wygrał Edward Zwolski z Nowego Miasteczka. Najwyżej notowanym zawodnikiem z powiatu puckiego był Brunon Ceszke ze Strzelna, który w klasyfikacji generalnej zajął szóste miejsce.

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny związany z mundialem

Dalsze miejsca naszych sportowców: 10. Krzysztof Jędrzejewski - Władysławowo, 12. Jerzy Jarmulewski - Mieroszyno, 13. Waldemar Płomień - Połczyno, 20. Waldemar Jeka - Połczyno. Poza konkursem startowali: Marcin Darga - Starzyno, Sebastian Mielke - Luzino i Mariusz Jarmulewski - Mieroszyno.

Wśród kobiet zwyciężyła Irena Renusz z Mieroszyna. Drugie miejsce zajęła Ryszarda Ptak ze Strzelna, trzecie Beata Warzecha z Lęborka.