MKS Władysławowo - GKS Kowale 2:1 (0:1). Ceynowa broni karny

MKS Władysławowo - GKS Kowale 2:1 (0:1)
MKS Władysławowo - GKS Kowale 2:1 (0:1) Piotr Niemkiewicz
MKS Władysławowo - GKS Kowale 2:1 (0:1). To był bardzo emocjonujący mecz, który rozpoczął się od straty bramki już w 8 min. W pierwszej, szarpanej i bardzo nerwowej połowie świetną obroną popisał się Aleksander Ceynowa, który m.in. obronił rzut karny. Ostatecznie MKS Władysławowo odradza się w drugiej połowie i skutecznie zdobywa cenne trzy punkty. MKS Władysławowo: Aleksander Ceynowa, Bartosz Burzyński, Michał Piesik, Jędrzej Tojza, Piotr Smykla, Arkadiusz Głowienka, Grzegorz Korzeniewski, Michał Dybała, Błażej Bonk, Tomasz Grapp, Michał Świerczyński

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?