BIEG NOWOROCZNY Z TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO

2015-01-05 21:15:02

W dniu 03.01.2015r. odbył się Bieg Noworoczny zorganizowany przez Nadmorskie Stowarzyszenie Miłośników Sportu „TRI-SEA” Władysławowo. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych na starcie w Kuźnicy na dystansie 20 km stawiło się 12 biegaczy, w Chałupach na dystans 10 km dołączyło 7 osób, a we Władysławowie na 5 km zameldowały się 3 osoby. Cała grupa finiszowała w Stanicy Wodnej w Swarzewie gdzie odbyła się wspólna biesiada przy ognisku ze szklaneczką grzanego wina. Podczas wspólnej zabawy w Stanicy wszyscy uczestnicy biegu zostali udekorowani pamiątkowymi medalami, a dwoje szczęśliwców w drodze losowania wygrało vouchery na szkolenie surfingowe ufundowane przez współwłaściciela szkoły surfingu „OD-DECH” .
Była to pierwsza taka impreza zorganizowana przez nasze Stowarzyszenie i liczymy na to, że nie ostatnia. Mamy nadzieję, że zarówno uczestnicy biegu jak i osoby towarzyszące świetnie się bawiły, a poczęstunek przez nas przygotowany wszystkim smakował.
Nadmorskie Stowarzyszenie Miłośników Sportu „TRI-SEA” Władysławowo bardzo dziękuje Panu Wiesławowi Oberzigowi za to, że jako gospodarz Stanicy Wodnej w Swarzewie umożliwił nam zorganizowanie strefy finiszera i przeprowadzenie imprezy towarzyszącej jaką była wspólna biesiada przy ognisku. Jednocześnie pragniemy podziękować Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie za poparcie naszej inicjatywy w organizacji Biegu Noworocznego.
Bardzo wszystkim dziękujemy za wszelki wkład w organizację imprezy, za wspólną zabawę i zapraszamy do treningów.
Znajdziecie nas na www.tri-sea.pl i facebooku.

Zarząd TRI-SEA Władysławowo

Jesteś na profilu TRI-SEA - stronie mieszkańca miasta Puck. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj