P. Niemkiewicz

avatarP. Niemkiewicz

Puck
Puck, redakcja Dziennika Bałtyckiego, Pl. Obrońców Wybrzeża 6 tel. 797 00 44 12

Jastarnia. Wypadek na półwyspie na drodze 216. Zderzyły się ciężarówki

2013-06-06 11:12:56

Ciężarowe samochody zderzyły się na drodze 216 przed Jastarnią. Jest korek, ale na szczęście nie ma rannych.Na drodze wojewódzkiej 216 wbiły się w siebie trzy samochody - dwa ciężarowe i jeden dostawczy.
- To klasyczna kolizja - komentuje podkom. Karina Wojtkowska z Komendy Powiatowej Policji w Pucku. - Drugi samochód wbił się w tył pierwszego, a w drugiego z tyłu uderzył trzeci.
Jak podają policjanci nikt z uczestników zdarzenia nie ucierpiał.

Na miejscu jest straż pożarna oraz policja - na czas akcji wstrzymano ruch w obie strony.
- Staliśmy ok. 20 min. - relacjonuje Marek Dykta z Urzędu Miasta w Helu. - Utworzył się korek mniej więcej do połowy drogi do Kuźicy.

To kolejny w tym roku puck.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1833743,jastarnia-kuznica-wypadek-na-wojewodzkiej-drodze-216-honda,id,t.html;wypadek na drodze 216 w okolicach Jastarni. Wcześniej m.in. osobowa honda wbiła się w drzewo.

Jesteś na profilu P. Niemkiewicz - stronie mieszkańca miasta Puck. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj