2. Zlot FoodTrucków w Pucku: pyszne jedzenie i super atmosfera przyciągnęły rodziny i przyjaciół na Zieloną Plażę | ZDJĘCIA, WIDEO

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins

Wideo

Pyszne i niecodzienne jedzenie, przyjazna atmosfera, sierpniowa pogoda w czerwcu - tak było na II Zlocie FoodTrucków w Pucku. Mieszkańcy powiatu puckiego, a także goście, którzy wybrali Puck na wakacyjną miejscowość w 2020 roku, licznie przybyli spróbować, czym raczą w mobilnych restauracjach na puckiej plaży.

Na zaledwie dwa dni na Zielonej Plaży w Pucku stanęły mobilne restauracje zrzeszone w Lidze FoodTrucków. Oferowały posiłki i przekąski z najróżniejszych zakamarków świata. Od słodkości po pikantne i kwaśne potrawy. Do wyboru były najróżniejsze burgery, kuchnie gruzińska, meksykańska i tajska, frytki belgijskie, smażony ser, zapiekanki, pizze, hot dogi, kurczak w panierce, a także znajdą się smakołyki dla amatorów słodkości.

Na Zielonej Plaży w Pucku jest dużo miejsca, dlatego łatwiej jest zachować dystans społeczny, który jest tak ważny w dobie koronawirusa. Przy wejściu do foodtruckowej areny w Pucku należało zdezynfekować ręce - w tym celu stały tam specjalnie przygotowane pojemniki.

- Lato już się zbliża, więc wracamy do Pucka. Już 20 - 21 czerwca kolejny raz przyjadą najlepsze mobilne restauracje z całej Polski, które swoją różnorodnością serwowanych dań rozpieszczą Wasze podniebienia - zapraszała Liga Foodtrucków. - Zabierajcie rodziny, przyjaciół i znajomych.

Dodaj ogłoszenie