4. Walentynkowy Bieg Parami po rewskiej plaży. Zwyciężyli Katarzyna i Jacek Owczarkowie oraz Katarzyna Pobłocka-Głogowska i Piotr Pobłocki

Piotr Niemkiewicz
Katarzyna Klawikowska
Katarzyna Pobłocka-Głogowska i Piotr Pobłocki (kategoria open) oraz Katarzyna i Jacek Owczarkowie (mieszkańcy gminy Kosakowo) wygrali 4. Walentynkowy Bieg Parami na dystansie 5 km wzdłuż rewskiej plaży. Zwycięzcy potrzebowali ok. 22 minut na przekroczenie mety.

Blisko 140 par pojawiło się na starcie czwartej edycji Walentynkowego Biegu Parami w Rewie. Ten rozegrano na dystansie 5 km, a trasę poprowadzono wzdłuż rewskiej plaży.

- Piękna pogoda sprzyjała duchowi rywalizacji i udzielała się zarówno uczestnikom wydarzenia, jak i kibicującym. Nie zabrakło prawdziwych sportowych emocji i dobrej zabawy- podsumowują w gminie Kosakowo. - Dziękujemy wszystkim za wysoką frekwencję

Na starcie pojawiło się prawie 140 par, a najszybsza na pokonanie trasy potrzebowała 22:18.15. W kategorii open wygrali mieszkańcy Gdyni i Lęborka Katarzyna Pobłocka-Głogowska i Piotr Pobłocki.

Po nich na metę przybiegli kolejno:

• Agnieszka Przybyła, Adrian Przybyła z Iławy
  • Zuzanna Głombiowska, Sebastian Marszałek z Gdyni

Święto Niepodległości 2021 w gminie Kosakowo: Biegi Niepodle...

Najszybsi mieszkańcy gminy Kosakowo to państwo Katarzyna i Jacek Owczarkowie, którzy w kategorii open zajęli dobrą, siódmą lokatę.

Na kosakowskim podium Walentynkowego Biegu Parami stanęli również: drudzy Paweł Kochanek, Agata Kochanek z Dębogórza i trzeci Fabian Klekotko, Anna Klekotko z Pogórza/Gdyni.

- Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom - podsumowują w Kosakowie.

Zwycięzcy otrzymali medale w kształcie połówek serca, a także pamiątkowe dyplomy.

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami.
Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka: