Awanse w pomorskiej policji: dla m.in. kom. Krzysztofa Hejmowskiego z puckiej komendy | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkazy personalne na stanowiska kierownicze: I. Zastępcy KPP w Pucku oraz Naczelnika Wydziału do Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Gdańsku.

Uroczyste spotkanie miało miejsce w siedzibie KWP w Gdańsku w czwartek, 10 czerwca 2021 i rozpoczęło się od meldunku złożonego nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu przez Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku.

Po odczytaniu decyzji personalnych Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył rozkazy o:

  • powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku kom. Krzysztofa Hejmowskiego, pełniącego obowiązki na tym stanowisku (byłemu Naczelnikowi Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców KWP w Gdańsku),
  • mianowaniu na stanowisko Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców KWP w Gdańsku kom. Mirosława Gawrysia, pełniącego obowiązki na tym stanowisku (byłego eksperta Wydziału dw. z Przestępczością Pseudokibiców KWP w Gdańsku).

Poważne awanse, ale uroczystość w małym gronie.

- Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa, także w komendzie wojewódzkiej, obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum - informują w KPP w Pucku.

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila (db.puck@prasa.gda.pl) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Wideo

Dodaj ogłoszenie