B-klasa Puck. Ajax Leśniewo - Konsal Sławoszyno 5:1 (1:1) | ZDJĘCIA , WIDEO

Krzysiek Hoffmann
20. kolejka B-klasy. Ajax Leśniewo wygrywa na boisku w Mechowie z Konsalem Sławoszyno 5:1. Wszystkie bramki dla gospodarzy strzelił Janusz Lewicki.

Na boisku w Mechowie Ajax Leśniewo podejmował drużynę ze Sławoszyna. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości, którzy na mecz przyjechali gołą jedenastką.

Prowadzenie objęli gracze Konsalu Sławoszyno. Po błędzie bramkarza Ajaxu, lewy pomocnik dokładnie dorzucił piłkę wprost na głowę napastnika. Reszta pierwszej części była wyrównana. Ajax Leśniewo zdołał zremisować, a w drugich 45 minutach Janusz Lewicki dołożył jeszcze cztery gole. Tym samym gospodarze nie pozostawili złudzeń kto z boiska w Mechowie wywiezie trzy punkty.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Za tydzień Ajax Leśniewo zagra na wyjeździe z Klifem Chłapowo, a Konsal Sławoszyno u siebie podejmować będzie lidera B-klasy - Zatokę 95 Puck.