Bałtycka TV - telewizja powiatu puckiego świętuje pierwsze urodziny. I ma prezenty

BaT
Bałtycka TV - telewizja powiatu puckiego
Bałtycka TV - telewizja powiatu puckiego Piotr Niemkiewicz
Internetowa telewizja powiatu puckiego - Bałtycka TV obchodzi własnie rok swojej medialnej działalności. Z tej okazji redakcja przygotowała konkurs, w którym można wygrać podwójne zaproszenia do Cafe Bar IKA we Władysławowie.

Bałtycka TV to odpowiedź powiatu puckiego na telewizyjne potrzeby mieszkańców. Do niedawna nadmorski region nie miał swojej lokalnej stacji, która tematycznie koncentrowałaby się tylko na naszym regionie. To zmieniła właśnie Telewizja Bałtycka.

Ekipę realizacyjną można spotkać we wszystkich naszych gminach oraz w Studiu Bałtyckim- wspólnym przedsięwzięciu Dziennika Bałtyckiego i Bałtyckiej TV. To tu zapraszamy najważniejsze i najciekawsze osoby z nadmorskiego regionu i dyskutujemy o bieżących sprawach.
Zawsze ciekawie!

ZOBACZ TEŻ: Studio Bałtyckie - wspólne przedsięwzięcie Bałtyckiej TV i Dziennika Bałtyckiego. Zobacz nasze studio, w którym przepytujemy najważniejsze i najciekawsze osoby z powiatu puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

Dziś Bałtycka TV - tu znajdziecie jej facebookowy profil - KLIKNIJ - świętuje swoje urodziny. Z wypasem, bo redakcja nie czeka na prezenty, tylko sama je rozdaje. To dwa podwójne zaproszenia do restauracji Cafe Bar IKA we Władysławowie!

Aby je zdobyć nie trzeba dużo wysiłku. Wystarczy polubić na facebooku profil Bałtycka TV i udostępnić ten post:

Można tez inaczej: w komentarzu lub na maila [email protected] trzeba napisać jaka w tym roku (2017) czeka Was rocznica - urodzin, ślubu, związku, kupna auta, narodzenia dziecka, posiadania psa.. :)

Konkurs trwa do końca 1.03.2017.

Wideo

Dodaj ogłoszenie