Cheerleaders Team Władysławowo: pierwszy występ przed liczną publicznością mają już za sobą | ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Archiwum Cheerleaders Team Władysławowo
Udostępnij:
W sobotę, 16 października 2021 grupy z Cheerleaders Team Władysławowo dały spontaniczny, ale piękny pokaz swoich umiejętności na hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowych nr 1 we Władysławowie. Przyjemność podziwiania nietuzinkowych akrobacji mieli ich kibice, rodziny, nauczyciele, przyjaciele i trenerzy.

- Za nami cudowna sobota i pierwszy występ grup 3,4 i 5 przygotowanych przez trenerów Magdalenę Świątkiewicz i Mateusza Stępniewskiego - mówi Magdalena Szyczewska, koordynator sekcji Cheerleeders Team Władysławowo. - Dużo emocji, dużo wzruszeń.

Cheerleaders Team Władysławowo: pierwszy występ przed liczną...

Występ nie był zaplanowany. Władysławowskie cheerleaderki dały pokaz spontanicznie, na zaproszenie rodziców w związku z Turniejem Badmintona Drużynowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie.

- Zawodniczki, jesteście wspaniałe! Rodzice dziękujemy, że nas wspieracie, a przede wszystkim motywujecie swoje dzieci do pracy z nami - mówi trenerka Magdalena Świątkiewicz. - Przed nami wiele wyzwań, wspaniałych występów, droga do sukcesu i sceny zawodów ogólnopolskich !! Do tego dążymy.

Sekcja Cheerleaders Team Władysławowo planuje na najbliższy rok wiele występów i pokazów, a ich głównym celem jest udział w mistrzostwach ogólnopolskich i reprezentacja ziemi puckiej na zawodach cheerleaders.

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Znamy przyszłość Roberta Kubicy. WYWIAD

Wideo

Dodaj ogłoszenie