Cyklo Gravel Krokowa 2020: do pokonania 74 km, 36 km lub rodzinnie - 10 km. Kto zwyciężył spośród wszystkich uczestników? | WYNIKI, ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Cyklo Gravel Krokowa 2020. Do pokonania były trzy dystanse na rowerze: 74 km, 36 km lub rodzinnie - 10 km. Wśród uczestników byli przedstawiciele nie tylko ziemi puckiej, Małego Trójmiasta i Trójmiasta, ale także m.in. Łeby, Torunia, Warszawy, Łodzi. Kto zwyciężył spośród setek uczestników? Koniecznie zobaczcie zdjęcia i poznajcie wyniki.

Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe we współpracy z Urzędem Gminy Krokowa i Krokowskim Centrum Kultury w Krokowej zorganizowali emocjonujące, ale też wyczerpujące zwodny rowerowe. W niedzielę, 26 lipca 2020 miłośnicy jednośladów chętni do udziału w sportowej imprezie wystartowali z Krokowej w trzech kategoriach: Mega - 74 km, Mini - 36 km oraz Przejazd rodzinny - 10 km.

Kategorię Mega 74 km ukończyło 31 osób. Pierwszy na mecie był Grzegorz Kołodzik z Żarnowca z czasem 2 h 16 min 34 sek i 56'. Niecąłą minutę później linię mety przejechał Krystian Buja z Chłapowa, a około 2 min później, jako trzeci kategorię Mega ukończył Tomasz Wienskowski z Gdyni. Wśród 31 odważnych, którzy stawili czoła 76 km znalazły się dwie kobiety. Iwona Joskowska z Luzina z czasem: 2:49:50.92 oraz Natalia Lewandowska z Kartuz z czasem: 3:04:57.61.

Kategoria Mini na 36 km okazała się najbardziej popularna wśród uczetsników Cyklo Gravel Krokowa 2020, gdyż tę trasę ukończyły aż 103 osoby! Pierwszy na lini mety był Damian Ciba z Rumi, któremu trasa zajęła zaledwie godzinę, 4 min 35 sek i 90'. Niecałe 3 min później na mecie pojawił się Paweł Żywicki z Bytowa, a trzecie miejsce zajął Mariusz Krzywiel.

Wśród kobiet pierwsza metę przekroczyła Weronika Włodarczyk z Rozewia osiągając czas jednej godziny, 20 min 41 sek i 97'. Drugie miejsce wywalczyła Katarzyna Borazdowska z Kłanina, a Justyna Kaszubowska-Teofilak z Rumi zajęła trzecie miejsce na podium.

W kategorii Przejazd rodzinny 10 km wzięło udział zaledwie 11 osób. Tutaj pierwszy na mecie był Wiktor Peretitko z Jagatowa, który osiągnął czas 28 min 47 sek 80', a pierwszą kobietą na mecie była Teresa Peretitko z Jagatowa, która ukończyła trasę około 4 min później.

Cyklo Gravel Krokowa 2020: do pokonania 74 km, 36 km lub rod...

Wyniki kategorii Mega 74 km:

  1. Grzegorz Kołodzik z Żarnowca (Klub SISU-OWB ROWERTOUR.COM) z czasem: 02:16:34.56
  2. Krystian Buja z Chłapowa (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem: 02:17:41.06
  3. Tomasz Wienskowski z Gdyni (Klub FALA INSIDECYCLING.CC) z czasem: 02:19:45.59
  4. Jacek Salzer z Minkowic (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem: 02:25:29.70
  5. Jan Dobke z Gdyni (Klub BOGDZIEWICZ TEAM) z czasem: 02:26:30.37
  6. Meijernik Gertjan z Enschede (Klub RTC DE STOFWOLK) z czasem: 02:27:39.08
  7. Radosław Kasprzak z Gdyni z czasem: 02:29:02.17
  8. Miłosz Zieliński z Krakowa (Klub MURSS BIKES) z czasem: 02:29:02.67
  9. Dariusz Wiśniewski z Gdyni (Klub BOGDZIEWICZ TEAM) z czasem: 02:29:13.95
  10. Tomasz Skawiński z Gdyni (Klub NEXUS TEAM) z czasem: 02:29:25.23
  11. Andrtew Oxley z Gdyni z czasem: 02:34:21.19
  12. Krzysztof Goyke z Lubkowa (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem: 02:36:01.59
  13. Paweł Zyśko z Koszalina (Klub PRO CYCLING BY MARYCZ) z czasem: 02:38:01.35
  14. Rafał Różalski z Gdańska (Klub BST-BANACH SPORT TEAM) z czasem: 02:38:02.10
  15. Tomasz Tymiński z Kowal (Klub BST-BANACH SPORT TEAM) z czasem: 02:38:14.50
  16. Łukasz Bolis z Żukczyna z czasem: 02:38:29.84
  17. Łukasz Sulewski z Łęgowa z czasem: 02:38:30.38
  18. Piotr Wierzbowski z Gdyni z czasem: 02:44:28.64
  19. Kamil Różański z Bydgoszczy (Klub 3 GRAVITY) z czasem: 02:46:49.13
  20. Adam Wojewoda z Rumi (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem: 02:46:53.00
  21. Dariusz Błaszczyk z Gdyni (Klub VECTOR GROUP TEAM) z czasem: 02:47:07.92
  22. Adam Kwaśniewski z Bielawy (Klub BURCAK TEAM) z czasem: 02:48:33.08
  23. Iwona Joskowska z Luzina (Klub LUK-COONECT RACING TEAM) z czasem: 02:49:50.92 - 1. miejsce wśród kobiet
  24. Dawid Stolc z Koleczkowa (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem: 02:54:13.64
  25. Zenon Szczepkowski z Gdańska (Klub ANTE TEAM) z czasem: 02:54:27.63
  26. Kamil Skoneczny z Gdyni (Klub BOGDZIEWICZ TEAM) z czasem: 02:56:31.41
  27. Marcin Fausek z Lulkowa (Klub SISU-OWB ROWERTOUR.COM) z czasem: 02:57:37.47
  28. Michał Kosmecki z Gdyni z czasem: 02:58:43.5
  29. Łukasz Nowskowski z Gdyni (Klub LOTOS TEAM/SOBCZAK TEAM) z czasem: 02:58:55.51
  30. Natalia Lewandowska z Kartuz (Klub ROWEROWE KASZUBY) z czasem: 03:04:57.61 - 2. miejsce wśród kobiet
  31. Andrzej Wyka z Gdyni (Klub GRAVEL ON THE RUN) z czasem: 03:19:19.23
  32. DNF Piotr Staśniewicz z Bytowa DNF

Czytaj także

Wyniki kategorii Mini 36 km:

  1. Damian Ciba z Rumi (Klub TA KO TEAM) z czasem 01:04:35.90
  2. Paweł Żywicki z Bytowa z czasem 01:07:08.01
  3. Mariusz Krzywiel z czasem 01:07:09.36
  4. Marcin Karpiński z Bytowa (Klub MLKS BASZTA BYTÓW) z czasem 01:07:10.00
  5. Mateusz Styn z Karwieńskiego Błota (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem 01:07:13.37
  6. Tobiasz Kulikowski z Gdyni (Klub ZDROWY ROWER) z czasem 01:07:13.76
  7. Michał Słowik z Gdyni z czasem 01:07:14.75
  8. Sławomir Piepka z Leśniewa z czasem 01:07:21.31
  9. Mateusz Siemaszko z Bartoszyc z czasem 01:07:38.74
  10. Tomasz Kaczorowski z Gdańska z czasem 01:07:39.49
  11. Grzegorz Studieńko z Gdańska z czasem 01:07:53.23
  12. Łukasz Smyk z Rumi (Klub ADVA OPTICAL NETWORKING) z czasem 01:08:46.69
  13. Michał Sawicz z Pępowa (Klub START KARTUZY) z czasem 01:09:45.71
  14. Mariusz Kaczorowski z Juszkowa (pow. gdański) z czasem 01:10:34.89
  15. Piotr Raszkowski z Gdańska (Klub RUNPASSION.PL) z czasem 01:10:50.00
  16. Dominik Pacuk z Wejherowa z czasem 01:11:54.66
  17. Paweł Kamiński z Gdańska (Klub START KARTUZY) z czasem 01:11:59.05
  18. Janusz Dzienisz z Gdyni (Klub ADVA OPTICAL NETWORKING) z czasem 01:12:15.27
  19. Karol Dalecki z Redy (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem 01:12:16.34
  20. Krzysztof Perekitko z Jagatowa z czasem 01:12:29.50
  21. Kajetan Plinski z Chłapowa (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem 01:13:44.07
  22. Ireneusz Paczuła z Lęborka (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem 01:13:44.56
  23. Patryk Żywuszko z Rumi (Klub PASSEROTTI-4YOURBIKE) z czasem 01:13:45.13
  24. Mateusz Piepka ze Starzyna (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem 01:15:07.35
  25. Marcin Borycki z Kosakowa z czasem 01:15:07.87
  26. Piotr Rzeźnik z Gdańska z czasem 01:15:10.40
  27. Dariusz Leszczyński z Wejherowa (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem 01:15:29.58
  28. Maciej Siedlecki z czasem 01:16:05.7
  29. Adam Leszczyński z Gdyni z czasem 01:17:32.58
  30. Dmytro Kuznetsov z Gdyni z czasem 01:17:42.20
  31. Jacek Podufalski z Torunia (Klub PROLAB) z czasem 01:17:42.56
  32. Maciej Motowidło z Gdańska z czasem 01:17:58.87
  33. Sebastian Goyke z Lubkowa z czasem 01:18:15.51
  34. Paweł Strzelecki z Lęborka (KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK) z czasem 01:18:27.32
  35. Tomasz Brzeźnicki z Lęborka z czasem 01:18:32.84
  36. Marcin Szymanek z Żarnowca z czasem 01:18:53.71
  37. Ryszard Banach z Gdańska (Klub BST BANACHBROTHERS) z czasem 01:19:05.20
  38. Waldemar Laszkiewicz z Krzywic z czasem 01:19:58.95
  39. Grzegorz Baranowski z Gdyni z czasem 01:20:05.09
  40. Sebastian Główka z Gdańska (Klub BOGDZIEWICZ TEAM) z czasem 01:20:38.36
  41. Marcin Gorazdowski z Kłanina z czasem 01:20:39.55
  42. Kacper Luziński z Warszawy (Klub DREJGIER COATCHING) z czasem 01:20:41.23
  43. Weronika Włodarczyk z Rozewia (Klub KLIF TEAM) z czasem 01:20:41.97 - 1. miejsce wśród kobiet
  44. Mariusz Roeske z Minkowic z czasem 01:20:46.52
  45. Andrzej Krupa z Gdańska z czasem 01:20:47.50
  46. Grzegorz Petk z Kowal z czasem 01:20:47.89
  47. Bartosz Piramowicz z Łeby z czasem 01:21:34.42
  48. Bartłomiej Heimrath z Gdyni z czasem 01:21:42.55
  49. Kamil Goll z Gdyni z czasem 01:21:45.69
  50. Artur Feldzensztasn z Gdańska z czasem 01:22:20.26
  51. Damian Korth z Żarnowca (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem 01:22:30.77
  52. Robert Zeszutek z Gdyni (Klub #OGNIWOFAMILY) z czasem 01:23:20.11
  53. Maciej Pienczyn z Wejherowa z czasem 01:23:51.72
  54. Łukasz Remer z Mieroszyna z czasem 01:24:28.48
  55. Katarzyna Borazdowska z Kłanina z czasem 01:24:31.28 - 2. miejsce wśród kobiet
  56. Justyna Kaszubowska-Teofilak z Rumi (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem 01:24:31.65 - 3. miejsce wśród kobiet
  57. Maciej Kościelniak z Gdańska z czasem 01:24:32.53
  58. Rafał Mielewczyk z Gościcina (Klub KLIF TEAM CHŁAPOWO) z czasem 01:24:36.01
  59. Paweł Szkaradnik z Gdańska z czasem 01:25:49.16
  60. Krzysztof Mateuszak z Kiełpina (Klub AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO) z czasem 01:25:54.05
  61. Szymon Wiegowski z Redy z czasem 01:27:00.47
  62. Bogumił Boratat z Doborzęcina (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem 01:27:11.13
  63. Witold Płotka ze Straszyna (Klub ROWEROWY STRASZYN) z czasem 01:28:14.86
  64. Tomasz Jagodziński z Czapli (Klub CZAPLE) z czasem 01:28:35.16
  65. Julia Bieszka z Karlikowa z czasem 01:29:08.17 - 4. miejsce wśród kobiet
  66. Jacek Kowalczyk z Rotmanki z czasem 01:29:38.53
  67. Aleksandra Jakubek z Gdąńska z czasem 01:29:46.96 - 5. miejsce wśród kobiet
  68. Jakub Markiewicz z Malborka (Klub GK MALBORK) z czasem 01:30:06.26
  69. Yurii Kolida z Gdyni z czasem 01:31:44.31
  70. Zbigniew Kolka z Grzybna (Klub ROWEROWE KASZUBY) z czasem 01:32:00.53
  71. Borys Jaszewski z Gdańska z czasem 01:32:12.36
  72. Roman Skiba z Nakła Nad Notecią (Klub JARE TEAM) z czasem 01:32:24.99
  73. Sylwester Goike z Charbrowa z czasem 01:32:32.35
  74. Piotr Rytlewski z Góry z czasem 01:32:35.14
  75. Piotr Szymański z Goszczyna z czasem 01:32:38.34
  76. Monika Gniech z Gdyni (Klub PRZYCHODNIA ORŁOWO SP. Z.O.O) z czasem 01:32:43.08 - 6. miejsce wśród kobiet
  77. Jerzy Kulas z Pruszcza Gdańskiego (Klub MAJS) z czasem 01:32:55.76
  78. Roman Dawidowski z Pucka (Klub SENIOR+PRZYSTAŃ) z czasem 01:33:24.31
  79. Antoni Wróbel z Pępowa Kartuskiego z czasem 01:33:42.82
  80. Łukasz Szymerowski z Wejherowa z czasem 01:34:08.79
  81. Michał Białek z Gdyni (KLUB MARYNARKI WOJENNEJ KOMPAS) z czasem 01:34:29.17
  82. Andrey Tochenon z czasem 01:34:37.89
  83. Paweł Gołaszewski z Gdańska z czasem 01:34:49.31
  84. Bożena Korth z Żarnowca (Klub NORDA ACTIVE TEAM) z czasem 01:34:52.33 - 7. miejsce wśród kobiet
  85. Daria Ceynowa z Redy z czasem 01:35:23.76 - 8. miejsce wśród kobiet
  86. Daria Kłodzińska z Rzucewa (Klub KLIF TEAM) z czasem 01:35:27.58 - 9. miejsce wśród kobiet
  87. Paweł Wołkanin z Łodzi (Klub POLPHARMA RUN TEAM) z czasem 01:36:59.50
  88. Jarosław Fizołek z Gdańska z czasem 01:37:03.79
  89. Katarzyna Butkowska ze Starogardu Gdańskiego z czasem 01:37:27.90 - 10. miejsce wśród kobiet
  90. Henryk Kuchnowski z Minkowic (Klub LUK-CONNECT) z czasem 01:39:15.98
  91. Mateusz Ostaszewski z Wejherowa z czasem 01:39:45.78
  92. Szymon Wróbel z Gdyni z czasem 01:39:45.92
  93. Włodzimierz Czyżniewski z Torunia z czasem 01:41:07.21
  94. Tomasz Skowroński z Władysławowa z czasem 01:42:01.63
  95. Artur Drewniak z Kielna (Klub ART TEAM) z czasem 01:42:34.27
  96. Zygmunt Jonatowski z czasem 01:43:40.77
  97. Paweł Doppke z Żarnowca z czasem 01:44:20.99
  98. Andrzej Kiszkurno z Gdyni z czasem 01:44:53.51
  99. Stanisław Labuda z Gdańska z czasem 01:45:43.11
  100. Dariusz Rynkiewicz z Dębogórza z czasem 01:46:07.15
  101. Krzysztof Grabowski z Gdańska z czasem 01:51:23.22
  102. Maciej Manturewicz z Gdyni (Klub FERRO VITELLO) z czasem 01:51:24.8
  103. Arkadiusz Pufund z Redy z czasem 01:55:39.07
  104. DNF Rafał Bieszke z Gdyni (Klub #GRUBYKRECI)
  105. DNF Katarzyna Leszczyńska z Wejherowa (Klub NORDA ACTIVE TEAM)

Wyniki kategorii Przejazd rodzinny 10 km:

  1. Wiktor Peretitko z Jagatowa z czasem 00:28:47.80
  2. Nikodem Kłodziński z Rzucewa z czasem 00:29:17.93
  3. Teresa Peretitko z Jagatowa 00:32:29.84
  4. Maja Mudlaff z Chłapowa z czasem 00:33:04.57
  5. Jan Potrykus z Chłapowa z czasem 00:33:08.00
  6. Konrad Styczewski z Władysławowa z czasem 00:33:35.02
  7. Tomasz Styczewski z Władysławowa z czasem 00:33:35.81
  8. Klara Kohnke z Władysławowa z czasem 00:35:40.97
  9. Michał Kohnke z Władysławowa z czasem 00:35:42.43
  10. Jacek Szarloski z Krakowa z czasem 00:40:27.13
  11. Filip Szarloski z Krakowa z czasem 00:40:27.2

Głośne powroty piłkarzy do ekstraklasy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3