Dance Flow Daniela Choińskiego podbija Olsztynek, Toruń i Elbląg: do domu przywieźli nagrody i medale | ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Tancerze Dance Flow spędzili kolejny weekend (3-4 lipca 2021) na podbijaniu polskich parkietów. Studenci Daniela Choińskiego zatańczyli w Olsztynku, Elblągu i Toruniu, a do domów wrócili z medalami i nagrodami!

W sobotę, 3 lipca 2021 tancerze Dance Flow pokazali klasę w Olsztynku.

- Pozytywne wyniki utwierdziły nas w przekonaniu, że nie warto odpuszczać i mimo wielu przeciwności losu dążyć wytrwale do wyznaczanych celów - mówi Daniel Choiński. - Czołowe miejsca i medale zabieramy do Helu, a wyniki mówią same za siebie!

  • Tymon Kierzkowski & Paulina Brączkowska zdobyli drugie miejsce w kategorii powyżej 15 lat, klasa B, tańce latynoamerykańskie.
  • Andrzej Szulczewski i Natalia Kamińska zajęli trzecie miejsce w kategorii 12-13 E.

W niedzielę, 4 lipca 2021 Dance Flow dało czadu w Elblągu i Toruniu.

  • Dominik Dworakowski & Martyna Boszke zdobyli drugie miejsce w kat. 10-11 E, trzecie miejsce w tańcach standardowych oraz trzecie w tańcach latynoamerykańskich w kat. 10-11D.
  • Jan Zaniewski & Marta Kohnke wygrali w kat. 12-13D w tańcach latynoamerykańskich, a w tańcach standardowych zajęli czwarte miejsce.
  • Andrzej Szulczewski i Natalia Kamińska w kat. 12-13 D zajęli piąte miejsce w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, a w kategorii 12-13 E uplasowali się na czwartym miejscu.

- Gratuluję kolejnych startów i wyników, które zbliżają Was do kolejnych awansów - winszuje trener Daniel Choiński. - Ciężka praca popłaca, a ja jestem dumny z Waszego zaangażowania i osiąganych celów!

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie