Dwóch dealerów mniej w gminie Puck? Dzielnicowi zatrzymali dwóch mężczyzn i sporą ilość marihuany | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
KPP w Pucku
Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pucku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli sporą ilość marihuany oraz wagę. Funkcjonariusze z Pucka zabezpieczyli zakazane substancje, a mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, a ich losy zależą od decyzji sądu. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę 31 stycznia dzielnicowi z puckiej komendy uzyskali informacje, że na terenie jednej z posesji w gminie Puck znajdują się narkotyki. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod uzyskany adres, a po wejściu na podwórko wyczuli wydobywającą się z kotłowni budynku woń marihuany.

- W związku z tym stróże prawa wylegitymowali osoby znajdujące się w środku, którymi okazali się 21 i 22-letni mężczyźni - mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. - Podczas przeszukania u młodszego ujawniono marihuanę oraz wagę. W mieszkaniu drugiego z nich policjanci znaleźli ponad 14 gramów marihuany.

22-latek zamieszkiwał odwiedzoną przez mundurowych z Pucka posesję, ale jego młodszy kolega wpadł, jak się okazało, nie tylko w odwiedziny, ale też ręce dzielnicowych.

22-latek oraz jego 21-letni gość z gminy Puck zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

- Śledczy przesłuchali zatrzymanych, którym przedstawili zarzuty dotyczące posiadania narkotyków - mówi oficer prasowy KPP w Pucku. - Teraz losem mężczyzn zajmie się sąd, a za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Mniej wina w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie