Dzieci ze szkoły w Pucku zdawały egzamin na kartę rowerową | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Udostępnij:
Uczniowie ze szkoły w Pucku zdawali egzamin na karty rowerowe: nad praktyczną częścią sprawdzianu czuwali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku. Już niebawem świeżo upieczeni rowerzyści odbiorą dokumenty, które pozwolą im na samodzielne podróżowanie na dwóch kołach.

W Pucku, w poniedziałek, 27 września 2021 policjanci ruchu drogowego z puckiej komendy uczestniczyli w egzaminowaniu kandydatów na pełnoprawnych rowerzystów.

- Po zaliczeniu części teoretycznej uczniowie przystąpili do sprawdzianu praktycznych umiejętności jazdy na dwóch kołach - mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. - Pod fachowym okiem policjantów uczniowie sprawdzali swą wiedzę ze znajomości znaków drogowych, zasad komunikacji drogowej oraz umiejętności sprawnego manewrowania jednośladem.

Uczniowie, którzy poradzili sobie z egzaminowym zadaniem, już niebawem otrzymają karty rowerowe, uprawniające ich do samodzielnego podróżowania rowerem po szlakach komunikacyjnych.

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Wypieramy z naszej świadomości, że jest pandemia KOMENTARZ

Wideo

Dodaj ogłoszenie