GKS Sierakowice - MKS Władysławowo 0:2 | Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Krzysiek Hoffmann
MKS Władysławowo - na niebiesko
MKS Władysławowo - na niebiesko Piotr Niemkiewicz
GKS Sierakowice - MKS Władysławowo 0:2. Szybka przewaga od pierwszych minut, nieskuteczność w rożnych i gole, które strzelili Błażej Bonk i Paweł Fopka. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Wyjazdowe spotkanie piłkarzy Sobiesława Przybylskiego z GKS Sierakowice miało klasyczny przebieg: MKS Władysławowo od pierwszych minut uzyskuje wyraźną przewagę, brakuje tylko przysłowiowej kropki nad „i”.

Co ciekawe liczba rzutów rożnych po pierwszych trzech kwadransach zatrzymała się na kilkunastu. Piłka po żadnym z nich nie znalazła drogi do bramki. Kornerowa nieskuteczność pewnie będzie kolejnym aspektem poruszanym przez trenera Przybylskiego na treningach.

Co nie udawało się po rożnych, to w pełni zrekompensowały inne stałe fragmenty gry. Autorem pierwszej bramki w 50 minucie był Błażej Bonk, który wykorzystał wyrzut z autu a’la Tomasz Hajto w wykonaniu Michała Dybały.

W 70 minucie popis strzelecki po raz pierwszy w sezonie dał Paweł Fopka. Jego strzał z rzutu wolnego okazał się nie do obrony. Tym samym MKS notuje czwarte zwycięstwo (GKS Sierakowice - MKS Władysławowo 0:2) i jest jedyną ekipą, która w czwartej rundzie nie straciła punktów.