Gmina Krokowa: Bożena Hartyn-Leszczyńska zwyciężczynią konkursu fotograficznego „Pierwsze oznaki wiosny” | WYNIKI, ZDJĘCIA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej
Udostępnij:
Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej zorganizowało wiosenny konkurs fotograficzny (2021) pt. „Pierwsze oznaki wiosny”. Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdują się zgłoszone do krokowskiego konkursu zdjęcia, a poniżej przedstawiamy listę laureatów.

Konkurs fotograficzny „Pierwsze oznaki wiosny” rozstrzygnięty! Komisja w KCK w Krokowej wybrała najlepsze fotki.

Pierwsze miejsce zdobyło zdjęcie Bożeny Hartyn-Leszczyńskiej, drugie miejsce - Natalii Kaczkowskiej, a trzecie miejsce przyznano Dariuszowi Nadolskiemu.

Komisja konkursowa postanowiła również wyróżnić autorów kilku zdjęć:

  • Jolantę Jeka-Roeskę,
  • Konrada Frukacza,
  • Julię Ciskowską,
  • Radosława Laska,
  • Barbarę Mudlaff.

- Zapraszamy zwycięzców po odbiór nagród od czwartku od godz. 12:00 do Krokowskiego Centrum Kultury w Krokowej - informują organizatorzy. - Osoby wyróżnione również otrzymają drobne upominki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przepiękne zdjęcia - zapraszamy do galerii! Wszelkie informacje pod nr tel. 733 317 775.

Gmina Krokowa: Bożena Hartyn-Leszczyńska zwyciężczynią konku...

Chcesz też podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

"Warsaw Show 16" ostatnim sezonem Don Kasjo?

Wideo

Dodaj ogłoszenie