Groźny wypadek na trasie Połczyno-Zdrada: Fiat wypadł z zakrętu. Kobieta i dwoje dzieci trafili do szpitala | NADMORSKA KRONIKA POLICYJNA

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Około 7 rano w czwartek, 28 stycznia 2021 służby ratunkowe powiatu puckiego (ZRM, straż pożarna i policja) zostały wezwane do wypadku w gminie Puck. Na trasie Połćzyno-Zdrada auto, którym podróżowała kobieta z dwójką dzieci, wypadło z drogi.

Gdy oficer dyżurny puckiej komendy został powiadomiony o wypadku drogowym na trasie Połczyno-Zdrada, natychmiast na miejsce skierował policjantów.

- Mundurowi wstępnie ustalili, że 30-letnia kierująca Fiatem, jadąc w kierunku Połczyna, na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na jezdni - mówi mł. asp. Łukasz Brzeziński, oficer prasowy KPP w Pucku. - W wyniku czego wypadła z drogi uderzając w przydrożne drzewo.

W wyniku tego wypadku kierująca wraz z pasażerami w wieku 4 i 6 lat zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Policjanci zabezpieczyli teren, a technik kryminalistyki wykonał oględziny miejsca zdarzenia oraz sporządził dokumentację fotograficzną. Auto zostało zabezpieczone procesowo, a dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzić śledczy z Pucka.

- Apelujemy do kierowców oraz do pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności, a podczas jazdy o zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących na jezdni warunków - mówi oficer prasowy KPP w Pucku.

Państwowa Inspekcja Pracy skontrolowała małe budowy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie