Grzegorz Kujawski z Pucka wygrywa 2 Bieg do Grodziska (2021). W Chmielnie z morderczą trasą zmierzyło się ponad 160 osób | ZDJĘCIA, WYNIKI

Piotr Niemkiewicz
Grzegorz Kujawski z Pucka wygrywa 2 Bieg do Grodziska w Chmielnie (2021). Świetnie poradził sobie też Wojciech Labudda z Pucka, który wygrał w M 30-39. Na starcie morderczego biegu przy jeziorze stanęło ponad 160 osób.

Drugi Bieg do Grodziska to impreza odbywająca się w ramach cyklu „Kaszuby Biegają na 10 km”. Sportowe ściganie w Chmielnie cieszyło się dużym zainteresowaniem biegaczy.

- Na mecie widać było zmęczenie zawodników, którzy walczyli na niełatwej 10-kilometrowej trasie - oceniają w Chmielnie.

Ten bieg był wyjątkowy dla nas, bo jako pierwszy metę przebiegł Grzegorz Kujawski z Pucka. Wśród pań najszybsza była Ewelina Paprocka z Luzina.

12. Półmaraton Ziemi Puckiej: 176. zawodników i zawodniczek ...

Nasz biegacz wygrał zdecydowanie po nieco ponad 40 minutach (40:37). Drugi na mecie Cezary Wronka z Lęborka ukończył bieg z czasu 42:12.

Nieźle poradzili sobie również inni nasi biegacze startujący m.in. pod szyldem grupy "Przyjaciel W Biegu" - Wojciech Labudda z Pucka (43:34) w kategorii open był siódmy i wygrał w M30-39.