Huragan Smolno - Piast Piaśnica Domatówko 7:2. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

P. Niemkiewicz
Huragan - Piast 7:2. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego
Huragan - Piast 7:2. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego Piotr Niemkiewicz
Huragan Smolno - Piast Piaśnica Domatówko 7:2. Udana inauguracja rundy wiosennej B-klasy gr I dla gospodarzy. Mecz w Smolnie i piękna pogoda przyciągnęły wielu kibiców, którzy zobaczyli aż 9 bramek. Piast już w pierwszej połowie stracił jednego z zawodników. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Huragan Smolno - Piast Piaśnica Domatówko 7:2. Sympatycy Smolińskich Lwów z utęsknieniem czekali na rozpoczęcie rundy rewanżowej sezonu 2015/2016 w B-klasie gr I. I z pewnością się nie zawiedli, bo Huragan posiał niezłe spustoszenie na boisku.

Pierwszym wiosennym rywalem Smolna był Piast Piaśnica Domatówko. Niżej notowani goście z dużym animuszem rozpoczęli mecz. Jednak gospodarze błyskawicznie podcięli im skrzydła. Szybko zdobyta bramka tylko potwierdziła, że Smolno nie powiedziało ostatniego słowa w drodze po awans do A-klasy. Oskrzydlające akcje mnożyły się z zatrważającą szybkością. Efektem były kolejne gole - drugi wpadł z rzutu karnego podyktowanym po tym, jak jeden z obrońców wybił futbolówkę ręką z linii bramkowej. To zagranie spowodowało stanowczą reakcję arbitra, który nie wahając się ani chwili wyciągnął czerwony kartonik. Od tej pory defensywa Piasta musiała zreorganizować szyki.

Niestety dla gości, nie udawały się pułapki ofsajdowe zastawiane na Smolińskie Lwy. Ten stan rzeczy szybko znalazł odzwierciedlenie w wyniku - Huragan po pierwszej połowie prowadził z Piastem 4:0. Efektowym trafieniem popisał się Jerzy Tuchliński.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Odwiedź i lajkuj na facebook.com/PuckNM

Drugie 45 minut to dalsze ataki ze strony gospodarzy, ale też ambitna gra Piaśnicy Domatówka. Tym udało się dwa razy trafić do bramki Smolna. To okazało się stanowczo za mało na gospodarzy, bo do czeterech goli z pierwszej części meczu dołożyli jeszcze trzy. Ostatecznie Huragan Smolno wygrał pierwszy mecz na wiosnę z Piastem Piaśnicą Domatówko 7:2.

W kolejnej kolejce Smolno jedzie na spotkanie z Nordą Karwia, a Piast będzie starał się zrehabilitować w meczu z Klifem Chłapowo u siebie.