Huragan Smolno - Sztorm Mosty II 2:1 (0:1) | ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Huragan Smolno - Sztorm Mosty
Huragan Smolno - Sztorm Mosty Huragan Smolno
Huragan Smolno - Sztorm Mosty II 2:1. - Sztorm okazał się słabym wiaterkiem! - z humorem podsumowują mecz z rezerwami piątoligowca Smolińskie Lwy. Huragan Smolno już na finiszu obecnych rozgrywek już uzyskał licencję na sezon 2015-2016.

Spotkanie Huragan Smolno - Sztorm Mosty II zakończyło się wynikiem 2:1 (0:1).
- Sztorm okazał się słabym wiaterkiem! - z humorem podsumowuje mecz Artur Krysiewicz, prezes Huraganu Smolno. - Obie bramki dla Huraganu strzelił Sławek Sonnberg.

Dla Sztormu Mosty II gola strzelił R. Piotrowski.

Huragan Smolno zasłużył na brawa od swojego prezesa, bo choć pierwszą połowę gospodarze przegrali, to zespół nie stracił wiary i zdołał odwrócić obraz gry.
- Mecz był w pierwszej połowie bardzo wyrównany było kilka okazji do strzelania bramki - komentujeArtur Krysiewicz. - Koło 30 minuty sędzia pokazuje na wapno dla Sztormu i goście wykorzystują szansę i jeszcze do tego musi zejść z boiska nasz snajper Marcin z powodu kontuzji.

Drugą połowę Huragan Smolno grał pod swoje dyktando, choć w końcówce Sztorm Mosty II odgryzał się i miał szanse na wyrównanie.
- Walczymy do końca Smolińskie Lwy!!! - apeluje prezes.

Huragan Smolno zagrał w składzie: Adrian Piątek, Jerzy Tuchlinski, Piotr Szreder, Karol Hildebrant, Adam Cejnowa, Jarek Hildebrant, Sebastian Staluszka, Bartek Woźniak, Sławek Sonnberg, Marcin Bastubba, Michał Rosin.
Zmiany: Roman Figlon wszedł za Marcina Bastubę a potem zmienił go Marcin Brzozowski.

Ostatni mecz sezonu 2014-2015 Huragan Smolno (6 lokata w tabeli i 32 pkt.) zagra na wyjeździe. Rywalem będzie Sokół Bożepole Wielkie (8 miejsce i 29 pkt.).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Dobre wieści dla smolnian ma też Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN, która rozpatrywała wnioski klubów klasy B o dopuszczenie do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2015/2016.