Jarosław Markiewicz zawodnik UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo wystartuje w Mistrzostwach Świata!

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Drużyna UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo ledwo co wróciła z workiem medali z Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Pływaniu w Płetwach 2021, a już otrzymali informacje, że ich zawodnik Jarosław Markiewicz został powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Pływaniu w Płetwach!

To pierwszy raz, kiedy pływak z Władysławowa powalczy o medal na Mistrzostwach Świata.

Jarosław Markiewicz, z UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo, na co dzień podopieczny trenera Mateusza Szurmieja, po powrocie z Mistrzostw Polski w Gliwicach otrzymał niesamowite wieści - został powołany do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w Pływaniu w Płetwach!

Markiewcz wyjedzie na Mistrzostwa Świata do Lignano Sabbiadoro we Włoszech, które odbędą się już pomiędzy 13 i 19 czerwca 2021.

- Przed Jarkiem został jeszcze niecały tydzień treningów w Cetniewie pod okiem trenera Mateusza Szurmieja - informuje Agnieszka Biedrzycka, prezes UKS Tri-Sea Mewa Władysławowo. - Będziemy mocno trzymać kciuki i kibicować! Powodzenia!

Byłeś świadkiem zdarzenia na terenie powiatu puckiego? Daj nam znać! Podziel się zdjęciami z nami i naszymi Czytelnikami. Prześlij je nam na maila (db.puck@prasa.gda.pl) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

UEFA przygotowała ściągę dla komentatorów

Wideo

Dodaj ogłoszenie