Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Ziemi Puckiej 2022 - klasy 6. i młodsze | ZDJĘCIA, WYNIKI

Magdalena Gębka-Scuffins
Magdalena Gębka-Scuffins
Urząd Miasta Puck / Photographer Tatiana Pavliuk
Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Ziemi Puckiej zorganizowane przez LKS Ziemi Puckiej na stadionie w Pucku cieszyły się dużym powodzeniem wśród młodzieży ze szkół całego powiatu puckiego. Rywalizacja uczniów szkół podstawowych klas 6. oraz młodszych odbyła się w czwartek, 22 września 2022 r., a sędzią głównym zawodów był Bolesław Jaszke. Kto stanął na podium? Przedstawiamy wyniki.

Spis treści

Dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) - bieg na 60 m

  1. Kułakowska Natalia - Pogórze 8,3
  2. Fabisz Helena - Pogórze 8,7
  3. Labuda Milena - Żelistrzewo 8,7
  4. Okuń Wiktoria - Leśniewo 8,7
  5. Leoniak Marta - Pogórze 8,8
  6. Łuczka Maja - Pogórze 8,9
  7. Gabin Maria - Pogórze 9,0
  8. Skrzypczak Gabriela - Puck 9,0
  9. Kamin Zuzanna - Pogórze 9,0
  10. Karbownik Agata - Pogórze 9,1
  11. Baranowska Anna - Puck 9,2
  12. Lessnau Lena - Żelistrzewo 9,3
  13. Foelkner Lena - Puck 9,4
  14. Maciąg Zuzanna - Pogórze 9,5
  15. Grubba Milena - Leśniewo 9,6
  16. Damaszke Oliwia - Mrzezino 9,6
  17. Hincka Lena - Puck 9,6
  18. Rohraff Maja - Puck 9,7
  19. Borowska Oliwia - Mrzezino 9,7
  20. Sommberg Agata - Leśniewo 9,7
  21. Motyl Natalia - Puck 9,8
  22. Kłosin Eliza - Pogórze 9,9
  23. Dzirba Malwina - Pogórze 9,9
  24. Korthals Pola - Swarzewo 10,1
  25. Wiecka Urszula - Swarzewo 10,2
  26. Korthals Dorota - Swarzewo 10,2
  27. Gawin Kornelia - Puck 10,3
  28. Szczypek Amelia - Puck 10,3
  29. Pulczyńska Amelia - Starzyno 10,3
  30. Korth Maja - Puck 10,4
  31. Karska Emilia - Puck 10,5
  32. Mudlaff Agata - Puck 10,7
  33. Felkner Malwina - Starzyno 11,4
  34. Czereszko Klaudia - Puck 11,8
  35. Pulczyńska Dominika - Starzyno 11,9

Dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) - bieg na 300 m

  1. Fabisz Helena - Pogórze 49,8
  2. Gowin Maria - Pogórze 51,2
  3. Karbownik Agata - Pogórze 51,4
  4. Łuczka Maja - Pogórze 51,8
  5. Skrzypczak Gabriela - Puck 54,5
  6. Prena Weronika - Mrzezino 55,5
  7. Damaszke Oliwia - Mrzezino 57,0
  8. Okuń Wiktoria - Leśniewo 57,4
  9. Gawin Kornelia - Puck 59,0
  10. Jeżewska Nikola - Żelistrzewo 1:00,0
  11. Labuda Milena - Żelistrzewo 1:00,3
  12. Kłosin Eliza - Pogórze 1:01,9
  13. Klein Zuzanna - Mrzezino 1:02,1
  14. Rozmarynowska Julia - Puck 1:02,5
  15. Szczypek Amelia - Puck 1:03,6
  16. Wiecka Urszula - Swarzewo 1:04,1
  17. Arendt Paulina - Leśniewo 1:06,1
  18. Pulczyńska Amelia - Starzyno 1:08,0
  19. Mudlaff Paulina - Rekowo Górne 1:09,2
  20. Hallmann Oliwia - Rekowo Górne 1:11,3
  21. Czereszko Klaudia - Puck 1:13,2
  22. Korthals Pola - Swarzewo 1:15,2

Dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) - bieg na 600 m

  1. Kamin Zuzanna - Pogórze 1:57,3
  2. Mach Anna - Pogórze 2:01,2
  3. Górska Nadia - Żelistrzewo 2:02,2
  4. Kozak Lena - Pogórze 2:09,2
  5. Niesteruk Małgorzata - Żelistrzewo 2:16,2
  6. Lasocka Małgorzata - Żelistrzewo 2:22,4
  7. Uleńska Maja - Rekowo Górne 2:42,3

Dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) - sztafeta 4 x 100 m

  1. Pogórze rocznik 2010 57,6
  2. Pogórze rocznik 2011 1:01,4
  3. Puck 1:02,0
  4. Żelistrzewo 1:08,3
  5. Leśniewo 1:09,3
  6. Mrzezino 1:13,0

Dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) - skok w dal, ze strefy 1 m

  1. Leoniak Marta - Pogórze 4,58
  2. Kułakowska Natalia - Pogórze 4,14
  3. Macią Zuzanna - Pogórze 3,96
  4. Sonnberg Agata - Leśniewo 3,65
  5. Dzirba Malwina - Pogórze 3,55
  6. Hincka Lena - Puck 3,51
  7. Górska Nadia - Żelistrzewo 3,50
  8. Foelkner Lena - Puck 3,43
  9. Rohraff Maja - Puck 3,40
  10. Rigga Aleksandra - Łebcz 3,25
  11. Mudlaff Agata - Puck 3,08
  12. Korth Maja - Puck 3,03
  13. Kołodziejska Zuzanna - Leśniewo 2,99
  14. Rozmarynowska Julia - Puck 2,98
  15. Pulczyńska Dominika - Starzyno 2,78
  16. Proena Zofia - Łebcz 2,70
  17. Bradtke Kinga - Łebcz 2,65

Dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) - piłka palantowa

  1. Wika Aleksandra - Puck 37,5
  2. Markowc Antonina - Puck 28,5
  3. Kobulińska Amelia - Pogórze 27,0
  4. Semerling Magdalena - Mrzezino 26,5
  5. Bald Zuzanna - Pogórze 23,0
  6. Brzezińska Aniela - Puck 22,5
  7. Rybicka Lena - Puck 21,0
  8. Radtke Kinga - Żelistrzewo 20,5
  9. Olbert Antonina - Swarzewo 19,0
  10. Rigga Aleksandra - Łebcz 18,0
  11. Proena Zofia - Łebcz 17,0
  12. Grubba Milena - Leśniewo 16,5
  13. Hirsz Wiktoria - Puck 16,0
  14. Felkner Malwina - Starzyno 16,0
  15. Karska Emilia - Puck 15,5

Dziewczęta (rocznik 2010 i młodsze) - pchnięcie kulą 2kg

  1. Wika Aleksandra - Puck 9,15
  2. Bald Zuzanna - Pogórze 8,16
  3. Kobylińska Amelia - Pogórze 7,45
  4. Markowc Antonia - Puck 7,43
  5. Wikowska Maja - Leśniewo 6,99
  6. Funk Maja - Leśniewo 6,75
  7. Brzezińska Aniela - Puck 6,67
  8. Rybicka Lena - Puck 6,54
  9. Radtke Zuzanna - Puck 6,30
  10. Srok Zofia - Leśniewo 5,68
  11. Bradtke Emilia - Starzyno 5,40
  12. Koss Daria - Łebcz 4,66
  13. Hirsz Wiktoria - Puck 3,82

Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - bieg na 60 m

  1. Dettlaff Marek - Leśniewo 8,5
  2. Rychłowski Kamil - Mrzezino 8,8
  3. Iwoła Jan - Pogórze 8,9
  4. Drywa Krzysztof - Puck 8,9
  5. Dzirba Szymon - Pogórze 8,9
  6. Wowk Konrad - Pogórze 9,0
  7. Chećko Michał - Puck 9,1
  8. Silski Patryk - Żelistrzewo 9,2
  9. Grenwald Szymon - Żelistrzewo 9,3
  10. Górski Tobiasz - Pogórze 9,4
  11. Meyer Sebastian - Rekowo Górne 9,4
  12. Borowski Jakub - Mrzezino 9,6
  13. Kolp Grzegorz - Leśniewo 9,6
  14. Biernat Benjamin - Puck 9,8
  15. Dibowski Przemysław - Swarzewo 10,0
  16. Więzik Maciej - Swarzewo 10,1
  17. Cyruliński Igor - Leśniewo 10,2
  18. Chrzanowski Tymon - Leśniewo 10,2
  19. Żuchowski Konrad - Pogórze 10,3
  20. Matyjaszczyk Daniel - Puck 10,6

Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - bieg na 300 m

  1. Dzirba Szymon - Pogórze 49,1
  2. Dettlaff Marek - Leśniewo 51,0
  3. Pek Jakub - Pogórze 51,5
  4. Wowk Konrad - Pogórze 51,6
  5. Mroch Kamil - Leśniewo 52,1
  6. Proena Franciszek - Swarzewo 53,1
  7. Iwoła Jan - Pogórze 55,0
  8. Górski Tobiasz - Pogórze 55,1
  9. Grenwald Szymon - Żelistrzewo 55,2
  10. Zinkowski Antoni - Mrzezino 55,4
  11. Chrzanowski Tymon - Leśniewo 55,6
  12. Nowak Konrad - Starzyno 56,2
  13. Szweda Konrad - Swarzewo 56,3
  14. Koryke Dawid - Leśniewo 56,3
  15. Labuda Michał - Żelistrzewo 57,3
  16. Żuchowski Konrad - Pogórze 57,8
  17. Łukowski-Klech Filip - Puck 58,9
  18. Dibowski Przemysław - Swarzewo 59,7
  19. Głodowicz Szymon - Mrzezino 1:03,2
  20. Arendt Aleksander - Leśniewo 1:03,8
  21. Dampc Szymon - Mrzezino 1:05,5
  22. Marszałek Maciej - Starzyno 1:05,6

Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - bieg na 600 m

  1. Bednarski Jerzy - Pogórze 1:55,6
  2. Gruszka Szymon - Żelistrzewo 1:58,8
  3. Kamień Albert - Leśniewo 2:04,3
  4. Srok Igor - Leśniewo 2:04,8
  5. Mroch Kamil - Leśniewo 2:07,5
  6. Bochoń Szymon - Leśniewo 2:11,1
  7. Kolp Grzegorz - Leśniewo 2:16,8
  8. Radke Kajetan - Puck 2:17,3
  9. Górski Miłosz - Żelistrzewo 2:17,5
  10. Zgorecki Patryk - Mrzezino 2:20,9
  11. Zgorecki Fabian - Mrzezino 2:26,1
  12. Klebba Patryk - Mrzezino 2:42,5
  13. Albecki Adam - Starzyno 2:46,2

Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - sztafeta 4 x 100 m

  1. Pogórze 59,6
  2. Leśniewo 1:02,4
  3. Żelistrzewo 1:02,4
  4. Puck 1:03,7
  5. Mrzezino 1:04,5
  6. Swarzewo 1:09,8
  7. Starzyno 1:14,4

Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - skok w dal, strefa 1m

  1. Chećko Michał - Puck 4,15
  2. Pek Jakub - Pogórze 4,10
  3. Guzdraj Paweł - Leśniewo 3,82
  4. Zgorecki Patryk - Mrzezino 3,80
  5. Kamień Albert - Leśniewo 3,72
  6. Ziulewski Antoni - Mrzezino 3,65
  7. Kohnke Tomasz - Łebcz 3,56
  8. Meyer Sebastian - Rekowo Górne 3,52
  9. Boryczka Nikodem - Puck 3,36
  10. Dampc Szymon - Mrzezino 3,24
  11. Marleton Bartłomiej - Puck 3,20
  12. Matyjaszczyk Daniel - Puck 3,20
  13. Srok Jan - Łebcz 3,06
  14. Wielewicki Szymon - Starzyno 2,90
  15. Lemke Dominik - Łebcz 2,85
  16. Labuda Franciszek - Łebcz 2,74

Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - piłka palantowa

  1. Elwart Michał - Żelistrzewo 50,5
  2. Grzenkowicz Igor - Leśniewo 50,0
  3. Korthals Wojciech - Żelistrzewo 43,0
  4. Borowski Jakub - Mrzezino 41,5
  5. Bednarski Jerzy - Pogórze 40,5
  6. Proena Franciszek - Rekowo Górne 40,5
  7. Rychert Dorian - Leśniewo 40,0
  8. Meyer Sebastian - Rekowo Górne 38,5
  9. Boryczka Nikodem - Puck 37,5
  10. Byczkowski Franciszek - Pogórze 37,5
  11. Bigott Franciszek - Puck 35,5
  12. Koreike Dawid - Leśniewo 35,5
  13. Kaszuba Ksawery - Pogórze 33,5
  14. Srok Jan - Łebcz 33,5
  15. Szweda Konrad - Swarzewo 33,5
  16. Błaszk Andrzej - Leśniewo 32,0
  17. Silski Patryk - Żelistrzewo 31,5
  18. Białk Gracjan - Puck 29,5
  19. Marszałek Maciej - Starzyno 24,5
  20. Olszewski Franciszek - Pogórze 24,5
  21. Stromski Leon - Łebcz 24,5
  22. Biernat Beniamin - Puck 24,5
  23. Kohnke Tomasz - Łebcz 23,5
  24. Lemke Dominik - Łebcz 22,5
  25. Nowak Konrad - Starzyno 21,5
  26. Labuda Franciszek - Łebcz 21,5
  27. Albecki Adam - Starzyno 20,5
  28. Marzejon Bartłomiej - Puck 19,5
  29. Żebrowski Krystian - Puck 17,5
  30. Plichta Ksawery - Puck 13,5

Chłopcy (rocznik 2010 i młodsi) - pchnięcie kulą 3kg

  1. Kaszuba Ksawery - Pogórze 11,06
  2. Rychert Dorian - Leśniewo 9,44
  3. Grzenkowicz Igor - Leśniewo 9,01
  4. Olszewski Franciszek - Pogórze 8,88
  5. Darga Gracjan - Żelistrzewo 8,50
  6. Elwart Michał - Żelistrzewo 8,45
  7. Pinczka Antoni - Puck 6,78
  8. Stromski Leon - Łebcz 6,77
  9. Korthals Wojciech - Żelistrzewo 6,21
  10. Byczkowski Franciszek - Pogórze 6,10
  11. Bigott Franciszek - Puck 5,87
  12. Krzyżon Filip - Starzyno 5,57
  13. Plichta Ksawery - Puck 4,57
  14. Żebrowski Krystian - Puck 4,50

Klasyfikacja medalowa szkół

  1. Pogórze (złoto - 9, srebro - 7, brąz - 6)
  2. Puck (złoto - 3, srebro - 1, brąz - 1)
  3. Leśniewo (złoto - 1, srebro - 4, brąz - 3)
  4. Żelistrzewo (złoto - 1, srebro - 1, brąz - 4)
  5. Mrzezino (złoto - 0, srebro - 1, brąz - 0)

Jesienne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Szkół Podstawowych Ziem...

Chcesz podzielić się swoimi fotkami z powiatu puckiego z nami i naszymi Czytelnikami? Prześlij je nam na maila ([email protected]) lub wyślij w wiadomości prywatnej na naszym fanpejdżu - kliknij w baner poniżej i przejdź na naszego Facebooka:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mundial 2022. Sonda przed meczem Polska-Francja

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na puck.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie