Juniorzy Polonia Warszawa we Władysławowie. Trenują i grają w COS OPO Cetniewo | ZDJĘCIA, WIDEO

P.
Juniorzy Polonia Warszawa we Władysławowie - w COS OPO Cetniewo
Juniorzy Polonia Warszawa we Władysławowie - w COS OPO Cetniewo Andrzej Sipajło / COS OPO CETNIEWO
Juniorzy Polonii Warszawa trenują w COS OPO Cetniewo. Kadra szóstego zespołu Centralnej Ligi Juniorów znalazła też czas na sparing z MKS Władysławowo. Młodzież z Warszawy ograła naszych piątoligowców 3:0.

Juniorzy Polonii Warszawa przyjechali do Władysławowa, by nad morzem szlifować formę przed kolejną seria rozgrywek w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie Czarne Koszule zajmują wysokie szóste miejsce. W COS OPO Cetniewo piłkarskim zespołem zajmuje się szkoleniowiec Michał Maliszewski.
- Dwa do trzech tygodni przez rozgrywkami ligowymi kontynuujemy pracę nad zawartościami taktycznymi, które wdrażamy w naszym klubie, ale aspekty motoryczne, siłowe i bieganie także pojawiają się tutaj w dużych akcentach - powiedział w rozmowie z COS OPO Cetniewo trener Michał Maliszewski.

Polonia Warszawa znalazła też czas, by rozegrać sparing z miejscowym MKS Władysławowo, drużyną która gra w piątej lidze. Niestety dla gospodarzy mecz skończył się porażką 3:0, a wszystkie gole wpadły w pierwszej połowie spotkania.

MKS Władysławowo wystawiło jedynie 14 zawodników, z których jeden miał kontuzję. To zadecydowało, że podopieczni Sobiesława Przybylskiego nie wypadli najlepiej:
- Zanim weszliśmy w mecz, po pięciu minutach przegrywaliśmy już dwoma bramkami. Błędy goniły błędy, pełno było nieporozumień i nonszalanckiej gry - komentują na swojej stronie MKS-iacy. - Rozmowa w przerwie z trenerem podziałała na tyle, że nie straciliśmy w drugiej odsłonie zawodów kolejnych bramek.

Trzecia bramka wpadła w 30. minucie, a na dodatek MKS Władysławowo stracił dwóch kolejnych piłkarzy - jednego dopadła kontuzja, a Michał Świerczyński zarobił czerwona kartkę.

MKS Władysławowo zagrał w składzie: Piotr Miotk - Piotr Smykla, Krzysztof Kleser, Bartosz Burzyński, Filip Smarzyński, - Krzysztof Wojciechowski, Piotr Rogocki, Dawid Czerwionka, Sylwester Ilanz, Michał Świerczyński i Błażej Dolmierski. Na boisku COS OPO Cetniewo pojawiło się też dwóch testowych zawodników.