Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Kacper Formela wicemistrzem shotokan karate w Liverpool

Kadra Polski karate
Kadra Polski karate arch. Andrzeja Kostuna
Kacper Formela został wicemistrzem shotokan karate podczas zawodów, które odbyły się w angielskim Liverpool. - Kacper trenuje karate od 10 lat i jest mieszkańcem Rekowa - mówi trener Andrzej Kostun.

Kacper Formela został wicemistrzem shotokan karate podczas zawodów, które odbyły się w angielskim Liverpool. W Anglii karatecy spotkali się na Mistrzostwach Świata WSKA (World Shotokan Karate Association).
- Kacper Formela wystąpił w składzie reprezentacji narodowej - relacjonuje Andrzej Kostun, trener KSK Sakura.

Hel. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym. Jak radzili sobie nasi zawodnicy?

Młody karateka zdobył wicemistrzostwo świata w konkurencji kumite indywidualne kadetów, oraz piąte miejsce w kumite drużynowym kadetów.
- Kacper jest mieszkańcem Rekowa, uczęszcza do LO w Rumi i trenuje karate od 10 lat w Rumi pod szyldem KSK SAKURA - wylicza Andrzej Kostun. - Tak dobre miejsce bardzo dobrze świadczy o naszym zawodniku i jego trenerach klubowych.

W zawodach startowało 28 reprezentacji z rożnych stron świata. Nasza reprezentacja zdobyła 13 medali w tym 4 złote, 6 srebrnych i 3 brązowe.