Kamionka Sopot - Kaszuby Połchowo 1:3. Strzelali Więcek, Skwiercz i Meina | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Kamionka Sopot - Kaszuby Połchowo 1:3
Kamionka Sopot - Kaszuby Połchowo 1:3 Piotr Ciskowski
Trzy gole, które strzelili Michał Więcek, Michał Skwiercz i Sebastian Meina, wreszcie dały drużynie Marcina Dettlaffa komplet punktów. Wyjazdowy mecz Kamionka Sopot - Kaszuby Połchowo zakończył się 1:3 (1:2).

To czwarte zwycięstwo Kaszub Połchowo w pomorskiej okręgówce w sezonie 2017/2018 i przełamanie złej passy przegranych po ostatnich dwóch spotkaniach (1:7 z Czarnymi Pruszcz Gdański a potem z 0:3 z Bałtykiem II Gdynia).

Strzelecki festiwal w Sopocie rozpoczął w 17. minucie Michał Więcek. Wynik na 2:0 dla naszych w 40. minucie podwyższył Michał Skwiercz, ale na odpowiedź Kamionki nie trzeba było długo czekać. Trzy minuty później celnym trafieniem popisał się Maciej Cieślikowski.

Wynik w 51. minucie ustalił Sebastian Meina

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO:

Kaszuby Połchowo zagrały w składzie: Dawid Koy, Paweł Brzostek, Marcin Dettlaff, Karol Hildebrandt (70 min zmiana: Sebastian Brunath), Dariusz Krzysztofik, Mateusz Krzysztofik, Sebastian Meina (87 Patryk Starba), Michał Skwiercz, Krzysztof Skwiercz, Grzegorz Toruńczak, Michał Więcek (93: Krzysztof Steinka).

W 13. kolejce V ligi Kaszuby Połchowo podejmą Wietcisę Skarszewy - obecnie czwartą drużynę w tabeli (Kaszuby zajmują miejsce 11.). Mecz w sobotę 28 października planowo ma się rozpocząć o godz. 14:30.