Kaszubia Starzyno - Zatoka 95 Puck 7:2. Pierwszy komplet Starzyna | ZDJĘCIA, WIDEO

Krzysiek Hoffmann
Kaszubia Starzyno - Zatoka 95 Puck 7:2. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego
Kaszubia Starzyno - Zatoka 95 Puck 7:2. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego Piotr Niemkiewicz
Kaszubia Starzyno - Zatoka 95 Puck 7:2. To był mecz wielkich emocji, wielu bramek i przede wszystkim przełomowy dla drużyny z gminy Puck. Kaszubia Starzyno zdobyła pierwszy komplet punktów w sezonie 2016/2017. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

Na mecz Kaszubia Starzyno - Zatoka 95 Puck piłkarze z gminy Puck od zawsze ostrzą sobie zęby najbardziej.

Ich ostatnie wysokie porażki mogły uśpić czujność pucczan i po 20 minutach gry było niespodziewane 2:0 dla gospodarzy ze Starzyna. Zatoka odpowiedziała błyskawicznie. Dzięki dwóm składnym akcjom doprowadziła do remisu.

Później rozpoczął się prawdziwy koncert w wykonaniu Kaszubii, która nie chciała zwalniać tempa.

Do przerwy Kaszubia Starzyno prowadziła aż 5:2. Zatoce tego dnia nic nie wychodziło, a gospodarze w drugiej połowie dołożyli jeszcze dwa gole tym samym ustalając wynik derbów na 7:2.

Bohaterem meczu został Patryk Szomburg, autor trzech bramek. Jednak na pochwałę zasługuje postawa całego zespołu.

W niedzielę Zatoka 95 Puck u siebie zmierzy się z Celtikiem Reda (godz. 12), a w sobotę Kaszubia Starzyno jedzie po punkty do Wichra Wierzchucino. Mecz w Brzynie rozpocznie się o godz. 14.