Kaszuby Połchowo - Jaguar II Gdańsk 2:1 (0:0). Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA

Krzysiek Hoffmann
Kaszuby Połchowo - Jaguar II Gdańsk 2:1 (0:0)
Kaszuby Połchowo - Jaguar II Gdańsk 2:1 (0:0) Krzysztof Hoffmann
Kaszuby Połchowo - Jaguar II Gdańsk 2:1 (0:0). Podopieczni trenera Jakuba Pluskoty zainkasowali kolejne trzy punkty z niełatwym rywalem. Dzięki zwycięstwu udało się ponownie wskoczyć na fotel lidera A-klasy gr I. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego.

Kaszuby Połchowo do meczu z drugą drużyną Jaguara Gdańsk podeszli jak zwykle z pełnym zaangażowaniem i determinacją.

W pierwszej części gry zdecydowaną przewagę mieli gospodarze, którzy ochoczo atakowali bramkę rywala z trójmiasta. Jednak gole wisiały w powietrzu. Niestety niejednokrotnie brakowało kropki nad "i". Połchowscy kibice obejrzeli kilka niewykorzystanych sytuacji jeden na jeden z golkiperem Jaguara II Gdańsk. Po jednej z takich akcji z 37 minuty Mariusz Grzywacz minął bramkarza i padł w polu karnym. Jednak sędzia zinterpretował zagranie napastnika jako symulowanie i ukarał go żółtym kartonikiem.

Stojący między słupkami Kaszub Rafał Smyk nie miał zbyt wiele pracy. To dzięki solidnej grze obronnej i opanowaniu środka boiska przez niebiesko - czerwonych.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!

Mecz Kaszuby Połchowo - Jaguar II Gdańsk nabrał rumieńców w drugich 45 minutach. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze w 67 minucie - jej autorem był Aleksander Kwidziński. Młody, wyróżniający się gracz gospodarzy, który jeszcze w zeszłym sezonie grał w barwach Ajaxu Leśniewo. Goście wyrównali dziesięć minut później. Na kolejnego gola w tym meczu nie trzeba było długo czekać. W 79 minucie do siatki trafił Adrian Cherek. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla ekipy prowadzonej przez trenera Jakuba Pluskotę.

Po zwycięstwie Kaszuby Połchowo znów zostały liderem A-klasy gr I. Podczas 11 kolejek na swoim koncie zgromadzili 24 punkty i na chwilę obecną wyprzedzają drugą ekipę - Kamionkę Sopot o trzy oczka. Do końca rundy jesiennej do rozegrania pozostały dwa mecze.