Kaszuby Połchowo - KP Gdynia 5:1, Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego | ZDJĘCIA, WIDEO

Kaszuby - KP 5:1. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego
Kaszuby - KP 5:1. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego Piotr Niemkiewicz
Kaszuby Połchowo - KP Gdynia 5:1. Lider A klasy gr I po raz kolejny udowodnił, że pierwsze miejsce w tabeli zajmuje nie bez przyczyny. Podopieczni Jakuba Pluskoty z dużą łatwością odprawili z kwitkiem ekipę z Trójmiasta. Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego

Kaszuby Połchowo - KP Gdynia 5:1, Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego. A-klasa jest już po trzeciej kolejce rundy wiosennej sezonu 2015/2016. Na boisku w Połchowie lider podejmował drużynę z Trójmiasta.

Od początku spotkania podopieczni Jakuba Pluskoty dosłownie zamieszkali na połowie rywala. Prawdziwym przypieczętowaniem dominacji na murawie była pierwsza bramka. Michał Skwiercz z chirurgiczą prezycją przymierzył z rzutu wolnego. Kilka minut później kibice cieszyli się wraz ze swoimi ulubieńcami z kolejnego gola. Po składnej akcji całego zespołu udało się po raz drugi pokonać bramkarza KP Gdynia. Kaszuby - idąc za ciosem dalej bombardowali gości. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Koronkowy atak gosporarzy i trzy zero.

Piłkarski Serwis Powiatu Puckiego:

Goście wzięli się do odrabiania strat. Jeszcze przed przerwą jeden z ich kontrataków mocno zaangażował golkipera Kaszub. Na szczęście futbolówka nie przekroczyła linii bramkowej. Co nie udało się za pierwszym razem, wyszło później. KP Gdynia ustaliła wynik pierwszej połowy na 3:1.

Po przerwie Kaszuby Połchowo dołożyły jeszcze dwa trafienia i stało się jasne, do kogo powędrują trzy punkty.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO. Polub nas na Facebooku!