Kaszuby Połchowo - KS Mściszewice 0:1. Stracone punkty, gol i trzy żółte kartki (Cherek, Skwiercz, Toruńczak) | ZDJĘCIA

P.
Kaszuby Połchowo przegrywają w 19. kolejce pomorskiej okręgówki z przedostatnią drużyną w tabeli. Team z gminy Puck traci cenne punkty, a trzech piłkarzy łapie żółte kartki - Adrian Cherek, Krzysztof Skwiercz i Grzegorz Toruńczak.

Na kilkanaście kolejek przed finiszem rozgrywek pomorskiej okręgówki no10.pl grupy 1 sezonu 2017/2018 sytuacja Kaszub Połchowa nie jest godna pozazdroszczenia. W 18 meczach ekipa z gminy Puck zgromadziła zaledwie 14 punktów i w ostatnim starciu - z jednym z dwóch outsiderów: KS Mściszewice - dołożyła dwunastą porażkę.

Festiwal żółtych kartek dla Kaszub Połchowo w pierwszej połowie rozpoczął Adrian Cherek (38 minuta), potem dwie kolejne dołożyli kolejno Krzysztof Skwiercz (69) i Grzegorz Toruńczak (75). Goście też nie wyjechali bez kary - żółty kartonik zobaczył Daniel Woźniak (57).

PIŁKARSKI SERWIS POWIATU PUCKIEGO: Gedania Gdańsk - Kaszuby Połchowo 5:1. Znowu pięć bramek do tyłu | ZDJĘCIA, WIDEO

Kaszuby Połchowo zagrały w składzie: Daniel Stuba (52 min - Mateusz Szczypior), Michał Więcek, Grzegorz Toruńczak, Krzysztof Skwiercz, Michał Skwiercz, Sebastian Meina (64 - Karol Hildebrandt), Mateusz Krzysztofik, Karol Dopke, Adrian Cherek, Dawid Koy, Mariusz Grzywacz (75 - Karol Kornatowski). Trener: Marcin Dettlaff.

Kolejnym rywalem Kaszub Połchowo (14 miejsce, 14 punktów) będzie Orzeł Trąbki Wielkie (10 lokata, 22 punkty).